Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az angolvízből mennyi adtok a...

Az angolvízből mennyi adtok a babátoknak alkalmanként? Mert az egy kávéskanál nem 5 ml, hanem csak 1,5 ml!

Figyelt kérdés
az van rajta, hogy napi max 6x egy kávékanállal, azaz 5 ml-t kell adni. Na egy kávéskanál kb 1-1,5 ml, egy teáskanál kb 2,5-3ml. Most akkor egy kávéskanál vagy 3-5 kávéskanál???
2010. szept. 9. 13:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
én 5 ml-t adtam. vettem egy fecskendőt a gyógyszertárba és azzal mértem ki. egy kávéskanál szerintem nem sokat ér, nyugodtan adj neki 5ml-t.
2010. szept. 9. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
mivel adtad neki, kanállal? mert az enyém a második kanál után már nyűgösködik, félrenyeli stb.
2010. szept. 9. 13:57
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is 5 ml-t mérek ki ilyen gyógyszertári pohárkában.
2010. szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Az én Babám most már csak ritkán kap. Este és reggel, és most már az ételébe rakom.

Amíg pici volt, addig úgy adtam, hogy egy cumisüveg fejbe beletöltöttem és abból kiszívta.

Nem zavart bele az a pár korty a szopizásba. Máshogy sajna nem tudta meginni.

2010. szept. 9. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
első vagyok. én 10-20 ml teába vagy tejcsibe, tápszerbe tettem bele, mindig megitta szépen.
2010. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Medela babaetető pohárban mérem ki. Mércés.
2010. szept. 9. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én megtartottam az infacol "tetjeét",amivel kitudom szívni,mert pont 5ml-s.
2010. szept. 9. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok:tetejét akart lenni:)
2010. szept. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

off: utolsónak!

egy darabig én is az infacolos üveget használtam kimostam és átöntöttem, de mérd ki fecskendővel az öt milit és hasonlítsd össze az infacolos 5 milijével.

na ezt jól leírtam, az a lényeg, hogy az infacolos jóval kevesebb, nincs öt mili.

2010. szept. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
az infacolos cseppentő 0,5 ml! Ha megnézed az üveget rajta van. tehát tizedannyit kapott a babád. de ha használt neki az is, annál jobb :)
2010. szept. 9. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!