Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik elektromos hintat...

Melyik elektromos hintat érdemes megvenni? Esetleg játék ötletek 4 honapos lekötésére?

Figyelt kérdés
2022. jan. 19. 09:39
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Őszintén én vettem neki és utálja. Nincs valakinek az ismeretségi körödben akinek van és kitudjátok próbálni? A mi hintánk itt áll porfogónak. Az adamo hintát sokan dicsérik azt érdemes lehet kipróbálni. Van egy babybjörn pihenőszék is, azt imádom de lefoglalásra nem alkalmas. Nekünk a játszószőnyeg az ami bevált a leginkább. Felkötök rá neki kendőket és azt húzkodja, meg ott elvan hason is amíg kirakok neki ilyen babakönyveket. Igen, első gyerekes vagyok, akire még minden szart rá lehet sózni, de tényleg igaz, hogy az 5 forintos dolgok érdeklik őket. Persze csomó baba elvan a hintában, szóval egyáltalán nem rosszak, csak érdemes kipróbálni előtte őket.
2022. jan. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljes mértékben egyetértek az 1 válaszolóval

Nekünk disznek van,porfogó

1 percet nem bír benne lenni

Elraktam,hátha a tesónak jó lesz


Én is mindent megvettem,jó lett volna,ha elötte kipróbáljuk


Nekünk is a játszószőnyeg vált be,a nagyméretű,ott elvan szépen

2022. jan. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs is kaptunk kölcsön, de szinte sosem használtuk, nem foglalta le.
2022. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ádámot vagy Incababy bolcsohinta.Nálunk 4 gyerek van,a legkisebbnek kaptunk kölcsön rezgos pihenőszék ez,meg elektromos hintát,mert tesómek vettek,és náluk most nincs akkora gyerek aki használná.Hát ordított benne szegény gyerek mint akit nyúznak.Az adamonk az használatban volt folyamatosan.Még a pocakfajason is enyhített,vagy fene tudja,lehet,hogy csak megfeledkeztek róla picit benne,de azt mind a 4 szerette.Kíváncsi leszek,ha tesóéknál jön majd a kistesó,ő szereti-e majd,mert a nagyobb ott is csak ritkán volt el bennük.
2022. jan. 19. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*Adamo
2022. jan. 19. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez tényleg baba függő. Nekünk ilyen volt:

[link]


Volt párszor,hogy sehogy sem akart elaludni,ebben meg jót aludt, vagy hintazott amíg gyorsan megfőztem (közben látott engem is ). Színes, fényes masnikat is tettem rá, azt nagyon szerette.

Viszont olyan sokáig nem tudtuk használni, szerintem 6 hónapos kora körül el is tettük. Illetve elég sok helyet foglal.

2022. jan. 19. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!