Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mi helet vele? 6...

Szerintetek mi helet vele? 6 hos és 1 hetes a lanyom, az este 60 ml tápszert ivott meg csak, az nagyon kevés ugy-e?

Figyelt kérdés
Még most is alszik csendesen, de aggodom ez miatt.Csak reggel kap tápszert, 200 ml-t iszik meg és este nem nagyon akarja elfogadni.Probálkoztam már több féle pápszerrel, de valahogy egy sem jön be neki.Nem tudom mit tehetnék?Kap még napközben tejbe papit is de ugy is kevés(naponta nem iszik meg fél liter tápszert összesen).Szerintetek mit tehetnék, tudom jol eröltetni nem szabad!!!
2010. szept. 9. 07:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ha így alszik 80 ml tápszerrel, nincs min aggódnod...az én kisfiam is 6 hónapos és ő is szokott ilyeneket csinálni! Ő annyit eszik, amennyi jólesik neki. Te sem eszel minden nap ugyanannyit, nem?
2010. szept. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy az uzsonna miatt még nem éhes lefekvés előtt? Mert ha szépen alszik, éjjel nem kér enni, akkor bőven jó ez így. Egyébként a tejpépet, amit adsz neki, szintén bele kell számolni a tejalapú étkezésbe! Szerintem nincs miért aggódnod, jól van ez így, biztos jól lakik ennyivel is!
2010. szept. 9. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodj meg, ez szerintem csak átmeneti, legalábbis nekem mindkét gyermekemnél előfordultak ilyen periódusok, amikor csak kevés tápszert ittak, vagy egyáltalán nem voltak hajlandóak meginni. Aztán néhány nap vagy 1-2 hét után újra itták. Persze volt, amikor nekünk is váltani kellett, most a kisebbem például csak a banános tápot eszi meg.
2010. szept. 9. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!