Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5hós kislányom eddig éjjel...

5hós kislányom eddig éjjel 7órát aludt, evett majd még 3,5-4et reggelig. Egy hete elindult a foga és 3x kezdett enni éjjel-12-03-06kor ébred és eszik. Vissza fog állni még? Most nem fáj már a fog sem a hasa.

Figyelt kérdés
Lehet,hogy kevés neki a napi kaja és igy pótolja?Próbáltam neki többet adni napközben,de nem kér,viszont este rendesen eszik.Én meg hulla fáradt vagyok..Lassan át kéne,hogy aludja az éjszakát nem pedig többször kelni,nem?
2010. szept. 8. 19:43
 1/2 anonim ***** válasza:

Kislányom is 5 hónapos, tápszeres baba. Ugyanilyen gondom volt. Tápszerből nem kért nappal többet. 4 hónaposan kezdtünk kóstolgatni. Még nem váltottunk ki étkezést, de 3szor eszünk már egy nap kanalas ételt. Reggeli tápszer, délelőtt gyümölcs, ebéd főzelék husival + kb 1 óra múlva tápszer, majd 6 óra körül tejpép. 7-kor megyünk fürdeni, utána iszik kb 230 ml tápszert és alvás.

Mióta így csináljuk nem kér éjjel enni. Este fél 8-tól reggel 6-7-ig alszik.

Talán mgpróbálhatnád így.

Viszont nálunk még nem indult meg a fogzási mizéria. Ki tudja merre fog változni, ha megkezdődik.

2010. szept. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.Én még szoptatom a lányom,tápot csak 1x fogadta el,amikor nem volt elég neki a tej,de akkor is kelt éjfélkor,pedig azt hittem reggelig alszik majd,mert azt állítólag nehezebben emészti meg.Gondolod,ha elkezdjük a hozzátápit-főleg tejpép este akkor tovább bírná?
2010. szept. 8. 21:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!