Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Átlagosan mennyibe kerülnek a...

Átlagosan mennyibe kerülnek a 80-86-os overálok?

Figyelt kérdés

Most nézegettem a használt oldalakon,és kiváncsi lennék,hogy megéri-e használtat venni,vagy inkább újat kéne vennem..?

Ja..és még egy kérdés...Most olyan 75 cm körül van a kislányom..nagyon nem nőtt mostanában,és neki venném.

Szerintetek jó lesz neki az a méret?

Előre is köszi a válaszokat!


2010. szept. 8. 13:36
 1/4 anonim ***** válasza:

a 80-s jó lesz neki idén télen.


kilós turiban kb. kétezer körül kaphatsz - nehezek -

újonnan pl. C&A ban háromezernél kezdődnek úgy ötezerig

2010. szept. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem is 5000 körül, mi tavaly vettünk októberben, 4500-ért újat, akkor hasonló nagyságban volt a babám, mint a tiéd most, 86-osat kapott, márciusig hordtuk. akkor még épp hogy jó volt rá.
2010. szept. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam is épp ekkora, most szeretnék venni neki overallt, én is 8O-asra gondoltam... Holnap megyek nézni neki, de szerintem turiban fogom megvenni, mert biztosan nagyon drága újonnan.

A neten ilyeneket találtam:

[link]

[link]

[link]

[link]

2010. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat!

akkor szerintem megveszem neki,amit néztem neten használtat..

2500 ft-ért már van tök szupi!

(csak nem merem belinkelni,nehogy valaki lecsapjon rá előttem... :))

figyelőre raktam egy párat,csak megakarom mutogatni a páromnak,hogy neki melyik az ami tetszik,és akkor majd eldöntjük :)


Köszi még egyszer a segítséget! :)

2010. szept. 8. 16:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!