Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyibe kerülnek átlagosan a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyibe kerülnek átlagosan a fogamzásgátló bogyók?

Figyelt kérdés

kérhetek úgy bogyót, hogy megmondom a dokinak, hogy nem akarok hízni tőle, de azt sem szeretném, ha a legdrágábbat írná fel? és ki tudom váltani egyszerre csak az egyik havi adagot?

köszi :)


2010. okt. 1. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:

A doki nem fogja tudni, hogy neked épp egy bogyóra hogy reagál a szervezeted. Ha hízol, akkor vissza kell menni és kérni másikat. Minden szervezet egyedi ilyen szempontból.

(Most gondolj bele...ki kérne egyáltalán olyan tabit, amitől hízni lehet? Hát egykét kivételtől eltekintve nem sokan az biztos...)


Azt nyugodtan megmondhatod neki, hogy lehetőleg ne a legdrágábbat írja fel. De azért a dianeval meg a cypromixxel vigyázz...ilyenkor előszeretettel rásózzák az emberre (az azért olyan olcsó, mert támogatott), de igazából csak indokolt esetben, hormonproblémákra szabadna felírni. Szóval olyat ne kérj, ha nincs semmi bajod!!


Amúgy kb 5-8 ezer forint között van a 3 havi adag.

2010. okt. 1. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Átlagban nemtudom de nálunk 6000ft. Ez 3 havi adag. Szerintem ez egy drága verzió bár én tudok szerezni olcsóbban többet:P
2010. okt. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

egy havit írass fel.

én Novynettet szedek és 3 hónapra 6000 forint.

a gyógyszert pedig nem te kéred hanem vérvételből állapítják meg,hogy melyik a megfelelő neked.

2010. okt. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy hónapra 2900, Mercilont szedek. Egyébként lehet egy honapra is kérni, nekem ugy van felirva mert nem tudom kifizetni egyben.
2010. okt. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszi mindenkinek

nekem is azért lenne jobb havonta, mert egyszerre nemtudok előkeríteni 6-7000 Ftot, viszont havonta biztosan meglenne a havi adag ára.

2010. okt. 3. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!