Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki, hogyan és mennyi idő...

Ki, hogyan és mennyi idő alatt szoktatta le a babáját a cumiról? És mennyi idős volt a kicsi akkor?

Figyelt kérdés
18 hónapos a kisfiam és már csak alváshoz kapja a cumit. Néha még reklamálja napközben is, de igyekszem elterelni a figyelmét. De elég nehéznek tűnik...alvás csak cumival elképzelhető jelenleg. Ti, hogy csináltátok?
2010. szept. 7. 23:58
 1/6 anonim ***** válasza:

6 hósan vettem el tőle, mivel állandó éjszakai cumiügyeletet tartottam, álmában nyöszizett, ha kiesett a cumi. Hónapokig ezt játszottuk, iszonyú kialvatlan voltam. Ha 3 órát egy huzamban aludtam, már örültem. Hozzáteszem éjjel nem evett, tehát másért nem kellett felkelni hozzá. Ő maga soha sem ébredt fel még a cumi elvesztésére sem.

Aztán az tette be a kaput, mikor egy éjjel 2,5 órán keresztül 1-2-3 percenként keltem. És akkor elvettem. A délelőtti alvásnál együtt sírtunk, és még pár alkalommal, de éjjel teljesen jól aludt, mocorgott, de nem ébredt fel. Azóta nyugodtak az éjszakáim.

2010. szept. 9. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam majdnem két éves volt már mire azt mondtam, hogy na most már elég a cumibol. Hamarabb is megtehettem volna... az egyik nap anyuéknál voltunk, délután mentunk haza. este mikor ment volna aludni kérte a cumit én meg jaaj hát mamánál felejtettuk. o belenyugodott hogy holnap elmegyunk érte. másnap elmentunk, hát a huncut kutyus megette mert o is akart cumizni.. még vagy 2-3 este eszébe jutott és kérte, mondtam hogy hát tudod a kutya .. minden cirkusz és sírás nélkul belenyugodott.Hazudni nem szép, de nekem így sikerult sírás nélkul leszoktatni.
2010. szept. 24. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 18 honapos volt,mikor elvettem tőle a cumit.Mindig mikor betettem a kiságyba dtam neki tejet,és elaludt nélküle.Aztán már a délutáni alvásnál sem adtam neki,akkor 1-2 napig még kérte de aztán elhagyta.És már 2 honapja nincs dudlija.Ha másét meglátja akkor sem teszi a szájába.Megszokta,hogy nincs!
2010. szept. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
18 hónapos korban hasonlóan mi is nagyiéknál felejtettük. 3 napig még hiányolta és hisztizett lefekvéskor de utána feledélsbe merült.
2010. szept. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mi ugyan még nem vagyunk túl rajta... De úgy kezdtem el, hogy már csak alváshoz kapja. Még várok 1-2 hetet és lassan alvásnál is próbálkozunk nélküle. Aztán pedig húzok majd egy vonalat és elveszem. Ja és 14 hósak vagyunk.

De gondolom én sem úszom meg, a hisztit a cumiért. :))))

2010. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

EGy éves volt, csak alváshoz kapta.

Egyik nap nem adtam neki, és ennyi.

4 nap után már nem is kereste, csak azt kell kibekkelni valahogy...

2010. szept. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!