Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hetes kortol lehet adni...

Hány hetes kortol lehet adni a babákna a 2 es tápszert? A fiam 6 hetes akkor már adhatom neki? köszi elöre is.

Figyelt kérdés
2010. szept. 7. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
6 hónapig 1-es tápszer, csak utána jöhet a 2-es. Rá van írva.
2010. szept. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Rá van írva minden tápszerre, 0-6 hóig, 1, 6- hótól 2

A 3-as már változó, mert van amiből már 8 hótól van, van imél 10.

2010. szept. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
én külföldön élek.és itt nem a diki irja fel...én meg olyat veszek amilyet akarok itt nincs megszabva amit elég nagy hüjeségnek tartok...:ma a férjem ment vásárolni és ö vette ma a tépszert is...neki 2 eset adtak mondván már 6 hetesnek ez adhato...akkor most mitévö legyek?????mert a tápszerra is az van ráirva h 2 hetestöl adhato pedig 2 es...na akkor most mivan_________?????????????
2010. szept. 7. 16:19
 4/6 anonim ***** válasza:

Akkor ezek szerint ott külföldön máshogy számozzák a tápszereket.

Máskor azért ilyen nem mellékes infokat (külföldön élsz, mi van ráírva a dobozra) azért írjál bele a kérdésedbe. Vagy esetleg kérdezz úgy, hogy a veled egy országba anyukák segítségét kéred.

2010. szept. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Első vagyok, mindegy hol élsz, a tápszerre akkor is rá van írva, hogy hány hónapos kortól adható. Ha nálatok adható a 2-es 6 hetesen, akkor add, ha nincs ráírva a dobozra, akkor ne add.

Sok sikert :)

2010. szept. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
KÖSZI a válaszokat!végülis itt azt mondták hogy már 6 hetes akkor 2 es....ugyhogy muszáj vagyok kiprobálni...ha fájni fog a fiam hassa akkor maradunk az elsönél...majd kiderül...mert az iteniek sajnos ilyenkérdésekben idioták..
2010. szept. 7. 16:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!