Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos lányomat nagyon...

7 hónapos lányomat nagyon nehéz délután és este elaltatni. Mitöl lehet ez, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kb.45perc-1 óra mire elalszik. Forog jobbra-balra, dörzsölgeti a szemecskéit, de mégsem alszik el.
2008. dec. 13. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:

szia,lehet nem jó időben teszed le...suttogót olvastad??ha hármat ásít akkor tedd le...akkor hamar elalszik:)

De lehet csak egyszerűen érdekesebb neki a világ:)

2008. dec. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is hét hónapos és mivel már egy hónapja kúszik-mászik, így állandóan föl van pörögve. Eddig sem volt jó evő, de azóta még rosszabb, mert ő evés és alvás helyett is mászna. Egyszerűen túlpörög és fel van háborodva ha enni vagy aludni kell:) Nem lehet hogy nálatok is ez a helyzet? Amúgy estére eljut egy olyan fokú fáradsághoz hogy elalszik, de ezt az időszakot is át fogjuk vészelni. Olyan édes ahogy bejárja a lakást....
2008. dec. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 7 hónapos fiam is ezt csinálja,előtte fürdéskor és evéskor majdnem elalszik,úgy kell ébresztgetni,aztán mikor tényleg leteszem,felélénkül.Ha nem sír,hagyom hadd játszon,majd megunja.Ha túl fáradt,akkor is nehezebben alszik,csak dörzsöli a szemét.Még nem jöttem rá a helyes megoldásra.Nem segítettem bocsi,csak tudd,én is ilyen helyzetben vagyok.
2008. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
azért köszönöm, hogy írtatok.
2008. dec. 14. 12:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!