Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hós oltás után ilyen mértékű...

2 hós oltás után ilyen mértékű sírás?

Figyelt kérdés

Ma kapott fiam 2 oltást is 2 honaposan.

Laza nincs de azóta üvölt mintha fájna valamilye.

Nalafok is volt ilyen?


2021. dec. 1. 19:10
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk csak ott helyben üvöltött, amíg ölbe nem vettem, de aznap nyűgösebb volt az átlagnál.
2021. dec. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Ugyanez volt, utána üvöltött estig. Akkor adtam neki egy kis Panadolt, mert eszembe jutott, hogy biztos feszíti a combját az oltás, fáj neki. Utána nyugodott meg.
2021. dec. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Panadolt 3 hós kortól adható...

Jó reggelt.

2021. dec. 1. 20:32
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ott helyben ordított de nagyon, utána nem. Nekem mondjuk belázasodott és sokat aludt. Más nem volt.
2021. dec. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
94%

1. Milyen típusú gyógyszer a Panadol Baby belsőleges szuszpenzió és milyen betegségek esetén alkalmazható?

A Panadol Baby belsőleges szuszpenzió paracetamolt tartalmaz, amely fájdalom és lázcsillapító gyógyszer, 1 hónapos kortól 12 éves korig gyermekek fájdalom- és lázcsillapítására alkalmas.



A betegtájékoztatóból másoltam, jó reggelt. Milyen kedves vagy, én csak segíteni akartam. :(

2021. dec. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
19%

Kivéve azt a betegtájékoztatót, amelyik 3 hónapot ír.

[link]

[link]

2021. dec. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Ugye....
2021. dec. 2. 02:09
 8/13 anonim ***** válasza:
83%
De az nem a betegtájékoztató, hanem egy általános leírás, ami mellesleg téves... nem rögtön az első találat a feltétlenül igaz. Ami benne van a gyógyszeres dobozban papír, az az, amit belinkeltem, a webbetegen található meg a rendes betegtájékoztató. 4 kiló fölött, időre született, egészséges babáknál 1 hónapos kortól adható, gyerekorvosunk ajánlotta. Na de mindegy, remélem a babád holnapra kialussza magát, és semmi szükség nem lesz rá.
2021. dec. 2. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez rohadtul nem csak egy általános leírás (mi az, hogy "általános leírás"?), ez egy rendkívül részletes, szakszerű leírás nyilvánvalóan a gyártótól és rohadtul nem "csak" az első találat (mért baj az, ha az első találat?). Lehet, hogy változott a protokoll.
2021. dec. 2. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Biztos nem adom neki annyit nem ér az egész!!!!! 😠
2021. dec. 2. 06:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!