Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valami következménye,...

Lehet valami következménye, hogy lassan egy hónapja lakunk az új helyen, de a védőnővel még nem találkoztunk beszéltünk?

Figyelt kérdés
A régi védőnőnek megadtam az új címet, megkerestem neten is az újat, írtam e-mailt is, de nem reagált rá semmit. Lesz 9 hónapos státusz gondolom, amit ebben a hónapban kéne beiktatni, de így nehéz. Ráadásul Magyaroszágon felelősségre vonható aki nem tájékoztatja a területileg illetékes védőnőt/ nincs követve a baba/gyerek fejlődése…
2021. dec. 1. 14:55
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Telefon?
2021. dec. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
97%
Felhívod vagy besétálsz. Ha nem válaszol akkor 1. nem látta, 2. nem néz emaileket, 3. nem az a címe, stb. Lehet várni, hogy baj legyen belőle, de minek?
2021. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Két másik védőnő már értesítette, mert most változott a körzet a kerületben. Nem hiszem, hogy így korona alatt ne néznék az emailjüket…
2021. dec. 1. 15:01
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
A régi védőnő értesíti az újat, és küldi át a cuccokat az újnak.
2021. dec. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal felhívtam telefonon, ahogy új helyre költöztünk, rá másfél hétre ki is jött. Ő kérte el a régi védőnőtől a papírjainkat.
2021. dec. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
Na de mi akadályoz meg abban, hogy elvidd a gyereket a tanácsadásra?
2021. dec. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Csak a járvány helyzet ami miatt mindenhova időpontot kell kérni, de köszönöm a támadó válaszokat is, a gyerekorvos asszisztense is azt mondta amit a #4-es. És amúgy az is akadály, hogy dolgozom mellette így előre kell tervezni.
2021. dec. 1. 16:16
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy volt költözés után, hogy a régi mondta, hogy atkuldi az adatainkat az újnak és ő majd keres minket, nálunk is beletelt néhány hétbe, de én nem kerestem addig. Bár ez pont tavaly az ünnepek alatt volt. Januárban jelentkezett, és senki nem vont kérdőre minket, hogy miért nem volt védőnőnk közel 1 hónapig.
2021. dec. 1. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kérdező neked is jelezned kell hogy oda költöztetek
2021. dec. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Az már megtörtént több módon.
2021. dec. 2. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!