Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 80-as méretű ruha hágy hós kb...

80-as méretű ruha hágy hós kb hány hós babára jó?

Figyelt kérdés
2010. szept. 4. 19:52
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Az én kislányom bodyból 8 hónaposan hordott 80-ast, most 17 hónapos, de a nadrágok most kezdenek rá jók lenni 80-asból. Felsőrészt 86/92-eket hord.
2010. szept. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A rekordokat növő babák anyukáinak is mondanám, hogy hiába gyors a kezdeti növekedés, a végeredmény gyakran ugyanannyi...az átlag 1 éves 78-80 cm és kb. 10 kg. A kezdeti gyors gyarapodás után lelassul a növekedés, nem lesznek óriásbébik. 3 fiam van, mind gyorsan nőtt az elején, a középső a legtöbbet, 4 hónaposan 8100 gr volt és 71 cm volt 2 foga is!:-)Ekkor 74-es ruhákat hordott...

A kérdezőnek: gyakran a gyártótól is függ a méret, van különbség köztük. Tapasztalatom szerint egy átlagos babánál 9,5 kg körülig jók a 80-as rucik. És a gyerek alkatától is függ sokminden, a fiaim mind "rövidlábúak" voltak a pólóból, bodyból előbb kellett nagyobb méretre váltani, 86-os felsőkhöz 80-as gatyót hordtak...

2010. szept. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Az én lányom másfél éves korában kezdte a 80-as ruhákat hordani... akkor volt 12 kiló.. Egyébként nem lehet előre megmondani, mikor lesz jó és meddig... függ a babád születési súlyától. a növekedésétől, az adottságaitól és nem utolsó sorban a ruha gyártójától... A kislányom most 2 éves és bizony még van nem egy 80-as méretű ruhája, amit bőven tud hordani, pedig már 87 cm...
2010. szept. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

14 hónapos a lányom és 80 cm.

De a 80as ruhák egy része pont jó, a többi vagy kicsi, vagy még nagy. Az angol ruhákból általában nagy.

Mérete válogatja szerintem.

2010. szept. 5. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!