Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha nem akarja a...

Mit tegyek, ha nem akarja a fél éves babám meginni a tápszert? Próbálom tejpépnek elkészíteni, úgy még azért legtobbszor megeszi, de nagyon keveset iszik.

Figyelt kérdés
Osszesen 300 - 400 ml-t, néha van hogy 500 at iszik egy nap. Fozeléket mindig szépen megeszi, gyumolcsot is, de a tápszert nem akarja. Melyik tápszer finomabb? Mert már arra is gondoltam, hogy lehet váltani kéne. (most Nutrilon-t iszik). Jovo héten megkérdem a dokitól, addigis kiváncsi lennék tapasztalatokra, koszonom.
2010. szept. 4. 13:29
 1/5 anonim ***** válasza:
ha már kiváltottatok 3 étkezést, akkor ez pont elég, amit iszik.
2010. szept. 4. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A nutrilon nem gyógytápszer? Mert ha az, akkor nincs nagy választék. Egyébként ez a mennyiség elég neki, 11 hónapos babám iszik kb ennyit v ennyit se (3-4 dl víz naponta), de ehhez nyugodtan hozzászámolhatod a főzeléket, gyümölcsöt, hiszen abban is sok a víz.
2010. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Valahol azt olvastam, hogy 1 éves korig legalább napi fél liter tápszerre van szuksége a babának. Ezért aggódom, mert nagyon riktán iszik meg 500ml-t.
2010. szept. 4. 14:18
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem a Nutrilont sűrűsítésre adták h keverjem bele h ne bukja vissza.meg rá is van írva h szilárd kajákhoz is lehet stb.én eddig ugy tudtam h az nem tápszernek minösül.de bocs ha tévedek...
2010. szept. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 7hós kora óta folyékony állapotban max 150 ml-t iszik meg tápszerből, azt is akkor ha éjjel éhesen ébred, egyébként csak vizet hajlandó inni. Annak idején beszéltem erről a dokinkkal, aki azt mondta, ne erőltessen. Kap reggelire tejpépet tápszerből és gabonapehyelből, vacsira meg sinlacot, így a vitaminmennyiség megvan, mert az számít.
2010. szept. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!