Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Furdetesnel, ha haton fekszik...

Furdetesnel, ha haton fekszik a vizbe a babatok bele erhet a fule? Enyem 4.5honapos

Figyelt kérdés
a mi csaladunk eleg fulfajos, eddig eszembe se jutott ,hogy esetleg bele engednem a fejecskejet a vizbe... pontosan a fulfajasok miatt
2010. szept. 4. 10:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi is fülfájós család vagyunk.

Nekem 1 éves koráig nem ajánlotta a dr.nő,hogy víz menjen a fülébe,mert a nagyot műteni is kellett.De van aki kezdettől fogva beleteszi a fejecskéjét.

2010. szept. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi ujszulottkortol beleengedjuk.Eddig semmi baja nem lett.7hos.

Furdes utan a pelus sarkat orsora osszesodrom es kitisztitom belole a vizet.A bebi fulpiszkalo nem jott be.

2010. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
az enyém ugyan nem fülfájós, de nem szereti, ha a füle teljesen víz alatt van. Annyi vizet szoktam neki csinálni, hogy esetleg, ha oldalra fordítja a fejét, az egyik füle beleér, olyan 5 cm-nyi vizet kb. Utána szigorúan fülpiszkával kitörlöm neki.
2010. szept. 4. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi a kezdetektől beletettük. Nem lett baja. Elvileg, ha alaposan kitörlöd, nem gyullad be.

Gyakorlatilag meg bármi megtörténhet. Én várnék még a helyedben pár hónapot, ha tényleg nagyon fülfájósak vagytok, inkább ne rakd még bele a fülét a vízbe!

Bár szerintem azzal jársz a legjobban, ha megkérdezed a gyerekorvosotokat, vagy egy fül-orr-gégészt. Ők biztosan jobban meg tudják ezt mondani.

Nekem a doki mondta például, hogy fülpiszkával soha, de soha nem szabad törölni a gyerek fülét! A törölköző sarkával kell óvatosan áttörölni a külső részeket.

A baba fülét tisztítani is csak babaolajjal szabad, heti egy csepp a belsejébe (pipettával).

2010. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!