Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Túrós tésztát adhatom joghurtt...

Túrós tésztát adhatom joghurttal tejföl helyett?

Figyelt kérdés
1 éves lesz, de még nem kap tejfölt. Cukrot tesztek rá vagy sózzátok vagy csak tészta, túró, joghurt és turmix? (még nem eszik darabosat)
2010. szept. 3. 15:55
 1/4 anonim ***** válasza:
a tejföl se rosszabb,mint a joghurt,ennyivel már azt is kaphat,de ha nem akarod,persze jó a joghurt is.
2010. szept. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Joghurttal is finom,én soha nem cukroztam/cukrozom. Pici sót 1 évesen már tegyél a tészta főzővizébe, magát a túrót nem kell külön sózni.
2010. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is sok mindent joghurttal adtam, szerintem a joghurt finomabb is, mint a tejföl. Cukor teljesen felesleges rá.
2010. szept. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kedves Első, én úgy tudom, hogy tejfölt 1 éves kor után lehet adni, viszont joghurtot már 8 hós kortól.
2010. szept. 3. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!