Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milupa gyermekálom tejbedarapé...

Milupa gyermekálom tejbedarapép milyen minőségü? Szeretik a babák?

Figyelt kérdés
4 hónapos a kislányom és szeretnék neki venni,most akciós a brendonban.Vagy van a milupa jó éjszakát tejpép.Mivel még sosem kóstolta,nem tudom melyiket érdemes megvenni,segitenétek?Amúgy a Beba Pro Ha start tápszert eszi,de nem azért mert allergiás,csak ezt irta a doki fel már 10 napos korától. .
2010. szept. 3. 12:11
 1/2 anonim ***** válasza:

a fiamnak a vaniliás milupa tejbedarapép a kedvence.Nekünk egy doboz egy hétig elég, vacsorára eszi.Több kanállal kell tenni a vízbe,mint más fajtából, de térfogatra több is van benne, mert könyebb a súlya,mint más tejpépeknek.Én nem veszek jó éjszakát tejpépet, nem befolyásolja az alvását(bár szerencsére jól alszik.)

Én a tejbedarapépre szavazok, legalább tíz fajtát kóstolt már a fiam és ez a nyerő.

2010. szept. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy offolok, én a tápszer részéhez szeretnék hozzászólni. Amúgy honnan tudod, hogy nem tejallergiás, ha eddig csak HA-s tápszert kapott? Az még ok, hogy 10 naposnak HA-sat írnak fel, de ha nincs allergiás a közeli családban, akkor 4 hónaposnál már sztem meg lehetne próbálni a sima tápit. Főleg ha mellette eszik már majd ilyen pépet, ami meg nem HA-s. Akkor már ényleg hülyeség, hogy tápba meg a HA-sat eszi. Csak azért mondom, mert ízre is jobb a sima, meg nem utolsó sorban harmadannyiba kerül. Az én kisfiam is beba ha strattal kezdte, aztán már nem akarta annyira enni, és kértem, hogy írjanak fel simát. Receptre 800 ft körül van 1 doboz ára, a 2200 Ft helyett.
2010. szept. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!