Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek egy gyermeke van, az...

Akinek egy gyermeke van, az szeretne még gyereket és ha nem miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 2. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Mi még szeretnénk egy babát majd, most lesz két éves a kisfiunk. Mivel viszont nagyon fiatalok vagyunk még a férjemmel (24-26 évesek), így csak 2-3 év múlva születne meg a kistesó a tervek szerint. 26-27 évesen még messze nem leszek idős a gyermekvállaláshoz és addigra a kis két szobás lakásunkat valószínűleg le tudjuk cserélni egy családi házra.
2010. szept. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! Másfél éves a kisfiam, de még nem szeretnénk neki testvért. Elvben persze de, de még egyáltaán nem készültünk fel egy második gyerek érkezésére. Dolgozunk mindketten, elképzelni sem tudom, hogy lenne időm és energiám 2 pici gyerekre. Lehet, majd ha már 5-6 éves forma lesz a kisfiam, másképp fogok érezni, de egyelőre nem.
2010. szept. 2. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Fél éves a kislányom. Egyenlőre biztos, hogy nem lesz testvér. Sajnos az anyagiak miatt nem merünk bevállalni egy újabb babát. Pár év múlva meglátjuk....
2010. szept. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekünk most 18 hónapos a lányunk és a terveink szerint jövő év végén szeretnék teherbe esni.Mikor megszületni a kis tesó addigra menne a nővérke az oviba,talán így könnyebben bírnék mindkettővel.De ez még csak állom,majd meglássuk mit hoz még a holnap.
2010. szept. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 2 éves és egy hónapos, és nov. 3-ra várjuk a kisöcsit. Hogy miért? Mert a férjemnek és nekem is van testvérünk, és nem szeretnénk ettől a boldogságtól a kisfiunkat sem megfosztani. Amellett mi valahogy mindig két gyermekre vágytunk, nekünk így teljes a család.
2010. szept. 2. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mi egyelore nem szeretnenk tesot. Nagyon erdekes mert en ugy erzem, hogy a kozosen eltoltott idobol a fiammal el kene vennem, mert egy kisbaba sok odafigyelest igenyel. Annyira szeretem ot, hogy ezt elkepzelni sem tudom. :) Tudom, hogy a szeretet sokszorozodik de az nap 24 oraja nem. Lehet azert erzem igy mert meg csak 7 honapos de tenleg fura erzes. Sosem gondoltam volna.
2010. szept. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Most múlt 5 hónapos a kisfiam,és úgy néz ki a helyzet,hogy ismét babás vagyok! :o)


Mi így terveztük!ÉS hogy miért?Ugyanazért,amit a fentebb válaszoló is írt!Kell egy testvér :)


Egyébként mi sem vagyunk gazdagok,épphogy kijövünk a pénzből.De eddig is jutott mindenre,és ezután is fog!

Igaz egy szobában fognak felnőni,de nem ők lesznek az egyetlenek.


Az nagyon furcsa nekem egyébként,hogy régen,majd minden barátnőm egy szobában aludt a tesójával,mert kicsi volt a lakás.És mégis mindegyikük felnőtt,és nem lettek aberráltak sem...

Most meg...Inkább nem is részletezem!De ez mindenkinek a magánügye.Bocs az OFF-ért.

2010. szept. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
222:53-as szépen leírta, hogy miért is akarunk mi is kistesót a fiunk mellé. Most 7 hónapos, karácsonyra már bevállalnánk a következő babanemzést: Hogy 3. lesz-e, idővel kiderül. Én szeretnék.
2010. szept. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szeretnénk kistesót, de még csak 10 hetes a kisfiunk. Másrészről meg nem tudom mikorra tudjuk megvalósítani, mert egy szobában négyen már sokan lennénk.
2010. szept. 3. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Az anyagiak miatt a lanyom egyke lessz,nagyon ugy nez ki a helyzet.

talan ha 1-2even belul valtozna a helyzet akkor talan.

2010. szept. 3. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!