Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy telik egy napja babátoknak?

Hogy telik egy napja babátoknak?

Figyelt kérdés
reggeltő egész estig lefekvésig hogy telik babátok napja meséljtek!sok-sok választ várok!ötletesen egyszerűen leírva!jah és milyen idős?
2010. szept. 2. 19:50
 1/3 anonim ***** válasza:

5 hónapos kislányom napirendje:

Reggel 5-6 körül ébred, 230ml tápszert eszik, utána ügyesen visszaalszik, fél-egy órára. Aztán ébred, reggelitől számítva 3 óra múlva tízórai, 100ml tápszer, egy egész barack, utána már csak ritkán alszik vissza, ilyenkor járókában eljátszogat, kiabál, nevetgél, sikítozik, énekel :) 3 óra múlva jön az ebéd, 100ml tápszer és főzelék. Ilyenkor nem mindig alszik, ha igen, fél-egy órát, ha nem akkor egyedül játszik, vagy ha készen vagyok a házimunkával, akkor együtt bohóckodunk. 3 óra múlva jön a tízórai 100ml tápszer egy barack (ritkán alma, mert nagyon fogja szegényt). Utána általában alszik, ilyenkor is fél-egy órát. Vacsi előtt fél órával pancsi, aztán vacsora, és úgy dől ki, mint akit fejbevágtak :) Szerencsés helyzetben vagyok, mert kertes házunk van, így ha jó idő van, kirakom a járókát, így ha nem marad időm sétálni, akkor is sokat van levegőn. Persze ha úgy alakul, szívesen eltologatom dicsekedni ide-oda :) Mert azt mondanom sem kell, hogy gyönyörű kislány :) Szerencsés vagyok, mert bár vannak csúszások, és nem menetrend szerint élünk, de minden gyönyörűen működik, ugyanis Zsófi kislányom nem sír, nem hisztizik, nagyon békés teremtés :) Persze egyszer kétszer van, hogy unatkozik egyedül, olyankor nyüsszög értem, de tényleg elég ritka :) Szóval nekünk minden napunk vidám, még ha a házimunkától hulla is vagyok :) Így telik a mi kis életünk 5 hónapja és egy napja közösen a kis Tündér Zsozsómmal :)

2010. szept. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egy éves lesz a fiam jövő héten, már elég régóta ez a napirendje.Ébredés 7-8 között.Reggeli 08.30.09 órától séta bevásárlás, hintázás a játszótéren.11.30 ebéd,12-től alvás 2-3 óra.15.30-kor uzsonna,19 órakor vacsora majd fürdés, nyolctól alvás reggelig.A fennmaradó időben itthon játszunk,hintázunk,mondókázás,éneklés.Ha nem kell főznöm(kétnaponta főzök), akkor délután is lemegyünk sétálni.Heti egyszer- kétszer meglátogatjuk az unokatesót,én vigyázok a gyerekekre addig,míg tesóm dolgozik.Ha együtt vannak a fiúk,együtt játszanak,rosszalkodnak.Fél évvel idősebb az uncsitesó.
2010. szept. 3. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszotokat!
2010. szept. 19. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!