Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit ehet? Elkezdtem...

Mennyit ehet? Elkezdtem bevezetni a tejpépet a kisfiamnál, már alig van tejem, pár nap múlva 4 hónapos. Kell itt is fokozatosságot tartani, vagy ehet amennyit jólesik neki?

Figyelt kérdés
2010. szept. 1. 22:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyszeri alkalommal amennyi jólesik, viszont ez nem pótolja az anyatejet!

Miért fogy egyébként a tejed?

Ha szeretnél még szoptatni, nincs késő!!! Szopizzatok 2-szer 3-szor annyit mint eddig és szépen visszaáll a tejtermelésed!

19 hónapig szoptattam sok nehézséggel, de nagyon megérte!!! :-)

2010. szept. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
:( Nem tudom miért fogy. Próbálok fejni, esténként 100-200 mililitert tudok is, azonban nem fogadja el a cicit. 2-3 percig rajta van, majd kiköpi és köszöni elég volt.
2010. szept. 1. 22:31
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor fejd és add oda neki üvegből. Jobb is, olcsóbb is, mint a tejpép.
2010. szept. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
amig tudsz fejni, addig adj neki anyatejet uvegbol
2010. szept. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem ezt kérdeztem... 200 mlami lejön, azt megkapja, de az egy evés...
2010. szept. 1. 23:37
 6/10 anonim ***** válasza:

Inkább irass fel tápszert, olcsóbban kijösssz, mint a tejpépekkel. Másrész szerintem 4 hónapos babákbak semmi szükségük tejpépre és más kajákra, az anyatejen/tápszeren kívül.


De ha ragaszkodsz a tejpéphez, a doki felír Ha pépet.

2010. szept. 1. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már jó ideje tápszert kap, nem elég a tej. A tejpépet a rizs bevezetése miatt vettem,eszemben sincs azzal etetni hosszútávon. A gyermekorvos javaslatára kezdek hozzátáplálni a 4 hós kortól adható gyümölcsökkel és zöldségfélékkel.
2010. szept. 1. 23:59
 8/10 anonim ***** válasza:
Szia!Szerintem ezt nem kell kóstoltatni,főleg hogy szokott tápszert is kapni.Én pont ma akarok neki adni először,a hétvégén lesz 4 hónapos,és nálunk nem nagyon eszi a tápszert.
2010. szept. 2. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A tejpép nem helyettesíti a tejet, vagy a tápszert. Azt napi 1 alkalommal egyen max a baba. Irass fel tápszert!!!
2010. szept. 2. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok:


Ha mégis szeretnél több tejet, de nem igazán szopik, fejjél sokkkal sűsűbben! Ez hasonló, mintha többször szoptatnál! Ne egyszerre fejd le egy nap, hanem pl 10 alkalommal, és gyűjtögesd! Az adag meglesz, csak napról-napra több! Persze csak akkor érdemes, ha szeretnél neki még egy ideig anyatejet is adni!

2010. szept. 2. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!