Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Superfit vagy Elefanten a...

Superfit vagy Elefanten a jobb első cipőnek?

Figyelt kérdés

Melyik puhább,hajlékonyabb?

Harántemelő egyikben sincs?


2010. szept. 1. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem jön válasz már régóta, ami miatt eddig én sem írtam.

Szóval a Superfit cipőt nem is merem megmondom őszintén,de az Elefanten cipők nagyon jók.Nekünk is olyan volt az első, abban éppen nem volt harántemelő.

Ráadásul számozva vannak típus szerint (1-es,2-es,3-as),mert lehet hoy két babának hosszra ugyanakkora cipő kell,de azegyiknek sokkal kisebb a lábfeje mint a másiknak.

Ennyit tudtam segíteni.

2010. szept. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mi most vettünk ilyet a lányomnak a Deichmannban, nagyon jó, nem rideg a talpa, hanem hajlékony és fogja a bokáját. [link]
2010. szept. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyanolyan cipőnk van, amilyet a 21:21-es válaszoló linkelt, csak kékben. Állandóan kikötődik vagy a kisfiam kiköti: legközelebb az tuti, hogy csak tépőzáras cipőt vagyok hajlandó venni. A cipő maga amúgy jó, egyszer volt cipésznél, amikor leestek róla a riglik, de szebben kaptuk vissza, mint ahogy leadtuk:)
2010. szept. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi pedig pont azért nem vettünk tépőzárasat, mert azt imádja a lányom "kezelni", hidd el a Te gyereked is hamarabb levenné, mint a fűzőset.
2010. szept. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!