Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ilyen esetben is lehet használ...

Ilyen esetben is lehet használni szélcsövet?

Figyelt kérdés
fiam 5hetes csak anyatejes,kakijával minden rendben,azt tud,szinte minden pelusozáskor van kaki,viszont pukizni nemtud szegénykém,és ordít...fáj a hasa emiatt,csak úgy tud legtöbbször pukizni,ha segítek neki,tornáztatom,felemelem a lábát...de egész nap nem tornártathatom,már így is kivagyok,éjjel is ez megy,de nagyon sajnálom szegényt,mert nemtud akkorát nyomni hogy kijöjjön,csak segítséggel...Infacol,aspumisan nem segít,most vettünk gripe watert,reméljük ez használ a hasfájásra,de a pukira nemtudom...A szélcsövet mondta a védőnő,de elfelejtettem megkérdezni.hogy azt akkor használják ha nemtudnak kakilni,több bapja nincs kaki,vagy ha nemtudnak pukizni?Mert kakilni tud a fiam,csak pukizni nem.És feleslegesen nemakarom szélcsövezni,mert rosszakat is hallottam róla,de valamit muszáj csinálni,mert szenved nagyon szegénykém,meg már én is kivagyok hogy szinte az ágya mellett görnyedek egésznap,hogy tudjak neki segíteni..
2010. szept. 1. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze használhatod pukigondok esetén is, meg akkor is ha nem tud kakilni.
2010. szept. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. a szélcsőnek az a lényege, hogy segíts a szélnek távozni. az én lányom 4 és fél hós, de még most is használjuk. 3 és fél hós koráig naponta használtam, volt olyan, hogy 5ször is egy nap. jól kend be popsikrémmel (de ne dugítsd el vele) és óvatosan nyomd be a popoba, nekünk sokszor süvített sőt kaki is jött vele eleinte.
2010. szept. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
azért hívják szélcsőnek,mert a szeleket üriti ki. ha a kaki miatt kéne használni akkor,székletcső lenne a neve.persze,hogy kakil tőle a baby mivel iritálva van neki a popsija.mi is használtuk 3hónapig és nagyon bevált erre is arra is.
2010. szept. 1. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek.Csak azért bizonytalanodtam el,mert mindenhol azt olvastam,hogy akkor használják ha kaki nincs,de így akkor megnyugodtam.Ma veszek is,remélem használni fog,és nem fog"rászokni",és nem ártok vele,mert olyat is hallottam már..:S
2010. szept. 1. 12:50
 5/8 anonim ***** válasza:

1 éves korig használhatod!Nagyon vigyázni kell,mer ha sűrűn használod,később csak így fog tudni kakilni!:(

A természet úgy találta ki a babucikat,hogy nem tervezett hozzájuk szélcsövet......

2010. szept. 1. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy mondd a gyógyszertárban, hogy mekkora gyerkőcnek kell, mert különböző méretekben van.
2010. szept. 1. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.Igen,ezért is félek nehogy rászokjon és csak ártsak vele neki...de remélem nem fog.Épp most néztem a neten hogy több méret is van,köszönöm azért hogy megírtad.
2010. szept. 1. 13:15
 8/8 anonim ***** válasza:

szerintem ne aggódj, nem olyan könnyű arra rászokni.dokinénink azt mondta, hogy akár mennyit használhatjuk. a kakival ha esetleg gond lenne, azt meg úgyis megoldja a hozzátáplálás, az én babámat is az szedte rendbe.addig lázmérő szélcső és kamillatea.nem olyan gáz hidd el, inkább használd, mint szenvedjen a babád.

sok sikert! második voltam

2010. szept. 1. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!