Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Közel 1 hetes babám nehezen...

Közel 1 hetes babám nehezen kakil, ma pl. csak egyszer. Mennyi a normális? Mit tegyek, hogy legyen? Félek, hogy komolyabb baja lehet.

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 20:50
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha anyatejes,akkor napi 5,és 5 naponta 1 is normális.Nagyon változó.
2010. aug. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nap csak egyszer az elég.
2010. aug. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ha tudod simizd meg a pociját a köldöke körül az óramutató járásával megegyezően :)
2010. aug. 31. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Anyatejes babáknál előfordul, hogy akár egy hétig sincs székletük. Nekem ugyanazt mondta a gyerekorvosom , mint az leső hozzászólónak, csak 10 nappal.

Szóval HA csak anyatejet kap, akkor naponta 10, és 10 naponta 1 adag normális. Kivéve, ha egyértelműen szenved a baba attól, hogy nem tud kakilni. (Görcsös, puffadt kemény a hasa, sokat sír, erőlködik.)

Ilyen esetben kamillateát mondanék, de 1 hetes babának még az se igazán való...


Nyugi semmi baja. Bőven elég napi 1, legalább kevesebb pelenkád fogy.

2010. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jav. : első hozzászóló :D
2010. aug. 31. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Eggyelőre még kap tápszert is, kb. fele-fele arányban, mert nem elég a tejem.Így is normális?
2010. aug. 31. 21:23
 7/10 anonim ***** válasza:
Úgy hallottam,hogy a szőlőcuki beindítja neki egy picit,de egy nap egy okés szerintem.
2010. aug. 31. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A has simizése és a tornáztatás nagyon sokat segít, de kitartónak kell lenni, mert nem mindig pukizik rögtön, nálunk vna, hogy csak fél óra után kezdi, de akkor nagyon, és láthatóan nagyon tetszik neki! Ne aggódj, biztosan semmi komoly baja nincs a babádnak!
2010. szept. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Így is normális. Napi egy széklet simán elég.

A tápszer szokott szorulást okozni, arra majd figyelj.

2010. szept. 1. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nincs semmi baja,nefélj. Mi is megijedtünk,hogy minden pelusban volt kaki,minden szopizás után, futottunk az orvoshoz hogy mi van vele. És megnyugtatott, hogy a babáknak két fajtájuk van, aki sokat kakizik meg aki 5 naponta egyszer. Még csak egy hetes, változhat a dolog...

És sir hogy nemtud kakizni?

2010. szept. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!