Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojás sárgáját mikor eheti...

Tojás sárgáját mikor eheti meg a baba, és hogyan kell adni neki?

Figyelt kérdés
2010. aug. 31. 09:15
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Hat hós korban és attól kezdve főzelékhez pl. úgy hogy szétválasztod a tojást és a sárgáját minimális olajon megsütöd aztán felvágod.


van aki manapság is ad cukorral elkevert tojássárgáját bár ez ált. a mi gyermekkorunkban volt divat.


sárgájából süthetsz rántottát is sovány nem füstölt sonkával letakarod a sülő tojás még nyers felét és megforditod.

2010. aug. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem 6, hanem 8 hónapos kortól!!!

Megfőzöd, és a sárgáját kenyérre kenheted tojáskrémként (pici vajjal kikeverem, és csipetnyi bio vegetával ízesítem), illetve a nyers sárgáját belecsurgatod a főzelékbe (spenóthoz és sóskához illik főleg), és összerottyantod.

2010. aug. 31. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
6 hótól fél tojás sárgája, 8-tól egy egész tojás sárgája. Szigorúan jó 10 percig főzni, és én beleturmixoltam, kevertem a főzelékbe. A nyers sáőrgáját én 2 éves kor alatt nem adnám, és akkor is úgy adtam neki, hogy a nagyszülőknél az aznap tojt tojást, ami tényleg friss. Boltit necces, nem tudod mennyire friss. Fehérjét szintén két éves kor felett. Ja egy éve felett nekem már két toji sárgáját kapott.
2010. aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!