Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kelt ma a legkorábban?

Ki kelt ma a legkorábban?

Figyelt kérdés
általában hánykor szoktatok kelni?
2010. aug. 31. 08:04
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

ma hajnali 4kor megetettem a 3hónapos fiam,a 22hónaposat meg visszaaltattam,és még volt vagy 20perc mire én is vissza tudtam aludni,aztán pont a legjobbkor keltett megint a pici,6kor,majd 7körül kelt a nagyobbik is.

nálunk átlagban 6-7között van a kelés.Már ünnepnek számít ha fél 8ig ágyban tudok maradni :-)

2010. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
fél 9-kor keltünk 6 hós lányommal.
2010. szept. 2. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
Értelmes kérdés!:) Ennek aztán sok értelme van!:)))) A válaszom, az, aki le sem feküdt.:D:D:D
2010. szept. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Fél 3-kor kelő vagyok. A kisfiam már 1,5 éves beteg baba és hozzá tartozik az alvás nehézsége ill. még nincsen foga, amivel 2 hónapos kora óta küzdünk ill. még mindíg hasfájós. Hát röviden ezért, meg lehet szokni csak időnként olyan vagyok, mint egy dúvad:-)
2010. szept. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!