Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy tudok így elmenni a...

Hogy tudok így elmenni a 6hetes kontrollra?

Figyelt kérdés
1hós a fiam,anyatejes,de de semmi tejet nemtudok sajnos lefejni,szóval nincs tartalékba semmi.Mennem kéne kontrollra,és sajnos ott órákat kell várni,hiába időpontra megyek,és ugye nem lehet kiszámítani mikor eszik a fiam,jó lenne ha pont úgy jönne ki ha előtte tudna mielőtt megyek,de ha nem?Mit csináljak?Vagyis a párom?Teával nem lakik jól.Elvinni nemtudom magammal,mert kint szokott a sor állni,annyian vannak...tápszert nem merek neki adni(nem is kapott még soha),mert félek utána nemkéne neki a cici.
2010. aug. 29. 19:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
Kísérjen el a párod is a vizsgálatra a babával autóval, és ha éhes beülsz az autóba és megeteted.
2010. aug. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nincs kocsink sajnos:(
2010. aug. 29. 20:02
 3/13 anonim ***** válasza:
Ahová mész helyileg ott nincs más osztály? Azért kérdezem, mert ahol én szültem (és mentem kontrollra) ott van neonatológia, ahol van szoptatós helyiség kialakítva. Vagy ha nincs nálatok ilyen hely, vigyél valami takarófélét és csak félre tudsz húzódni valami kevésbé 'forgalmas' helyre és a párod eltakar vele, míg megszoptatod. Gondolom senkinek nem lesz baja azzal, hogy szoptatsz, főleg hogy nők lesznek ott. Vagy ha nagyon nem tudod magaddal vinni, akkor ha előtte kicsivel pont evett, akkor indulás előtt kínáld meg megint, tuti nem fogja elutasítani (én ezt sokszor csináltam).
2010. aug. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Vidd magaddal a babát, ha kell, ott meg tudod szoptatni! Viszel magaddal egy textil pelenkát, azt a válladra teríted, úgy diszkréten tud szopizni a babád!
2010. aug. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Menj el egy magánrendelésre, ahol nem kell várni, ahol tartják az időpontot.

Egyébként, ha mindent rendben érzel, akkor pár perc és meg van a vizsgálat, talán előre is kéreckedhetnél, hátha előre engednek.

Én volt, hogy elkéstem egy kicsit, egy másfajta dokihoz kellett mennem, én úgy mond bepofátlankodtam, elvileg én lettem volna az első, de másik városba van a doki és a babám akkor még szopizott és egyébként sem 2 perc egy pici babával elkészülni, így elkéstünk. Odaálltam az ajóthoz és a doki ahogy kilépett, meglátott, intettem neki a szememmel, hogy itt lennék és ő kérte meg aki már addigra elém állt, hogy engedjen be. Igaz nem volt megértő egy 50 körüli nő, de engem nem érdekelt, a kocsiban kint várt a babám a párommal és nemsokára szopiznia kellett újra.

2010. aug. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem értem, nálunk mindig behívták a 6 hetes kontrollra érkezőket azonnal, még akkor is ha az időpontjuk előtt jöttek. Pont ezért, hogy ne várjanak ott a babával. Vagy ha ez a nőgyógyászaton nem megy, akkor a terhesgondozásra kellene visszamenned, hiszen ott általában csak anyukák vannak, és valószínüleg behívnak előbb és szoptatni is tudsz. De amúgy betelefonálsz és megkérdezed, hogy ez miként működik ott ahova mész.
2010. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is azt javaslom keress a neten egy másik dokit, ha ennyit kell várni. Én magánhoz járok és mikor a 6 hetes kontrollra mentem kivételesen nem kellett időpontot kérnem, azt mondta mindegy mikor megyek.
2010. aug. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
gyermekágyasokat nálunk is elsőnek behívják
2010. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Szerintem attól, hogy egyszer-egyszer adsz neki tápszert nem fog leszokni a ciciről - az anyatej sokkal finomabb...

Azért ha úgy döntesz, hogy mégis adsz neki, próbáld meg előtte hogy elfogadja-e a cumisüveget, ne a párod pánikoljon otthon egyedül ha mégsem.

2010. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
ez magánrendelés ahova megyek a dokimhoz,csak sajnos itt ennyire eltolódik mindig,ezért felesleges is az időpont,persze mindig kérek,de minek...nagyon jó orvos,ezért is vannak mindig ennyien,meg 1héten csak 1-szer rendel a magánrendelőjébe.Egy garzon lakás van kialakítva a rendelőnek,tehát ami az "előszoba",ott kell várakozni,ahol van kb 4szék,és ennyi,de ugye nem 4ember van,ezért is írtam hogy mindig a folyosón van a sor vége...Úgyhogy ott lehetetlen szoptatni,mert 1szoba van ahol rendel,egy "lyuk"konyha)főzőfülke) ahol meg az asszisztens van.meg nem csak nők vannak sokszor,mert a párjuk is megy némelyiknek.De az lesz hogy akkor megmondom a páromnak jöjjenek ők is babakocsival ha nemtudna előtte enni a gyerek,mert szerencsére nincs messze,20perc kb,aztán feljönnek és cskmegoldjuk valahogy,de bízom benne hogy tud előtte enni :S
2010. aug. 29. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!