Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Még mindig nem tudtam elmenni...

Még mindig nem tudtam elmenni a szülés utáni kontrollra. Már tíz hetes a lányom. Lehet ebből valami bajom?

Figyelt kérdés
Nincs semmi panaszom,jó nem azt mondom,hogy nem fogok így elmenni,de tényleg nincs szinte időm.Meg mikor én ráérek a dokim nem rendel,vagy fordítva.Máshoz meg nem szívesen mennék,mert még mindig bennem,hogy mikor vajúdtam állandóan más jött be és nézte mikor mennyit tágultam.Rossz.Már voltam együtt a párommal a nyolcadik héten,mert addig véreztem.Egy kicsit kellemetlen volt,de ha valami bajom lenne az már kimutatkozott volna?
2009. máj. 12. 16:20
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Én sem voltam vissza idöben mert nem értem rá a kicsit nem tudtam kire hagyni és én is csak ahoz akartam menni akinél szültem 14 hetesen mentem vissza hozzá de nem volt panaszom sem de ö sem láttot semmit. Elvittem a kicsit is és megmutatam neki vittem fényképet rólla és kirakta a falra.
2009. máj. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,megnyugodtam!!!
2009. máj. 12. 16:32
 3/5 anonim ***** válasza:
71%

Vasárnap volt 9 hetes alányom, ma akartam visszamenni (a dokim csak minden kedden rendel), de abból sem lesz semmi, úgyhogy marad a jövő hét.

Nekem is az a gondom, hogy mindig közbejön valami, ráadásul 2 gyerek mellett nem könnyű leszervezni, ráadásul Bp. másik végén van a rendelő, mint ahol én lakom.

2009. máj. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szia!Nem baj,ha késöbb mész,de menj el.Én is voltam és rossz lett az eredményem,pedig semmi panaszom nincs....MOst kell visszamennem!
2009. máj. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is 8,5 hét után voltam kontrollo, nem baj, szerintem, de amint tudsz próbálj meg elmenni.

legalábbis engem megnyugtatott, hogy minden ok.

2009. máj. 12. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!