Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egyforma az áruk, akkor...

Ha egyforma az áruk, akkor melyik kocsit vegyem?

Figyelt kérdés

1. vadiúj, de eléggé "alap" modell, mózes-autósülés-sportrész, minden extra nélkül. Sportrésszel 7,5 kg.


2. max fél évet használt, full extrás kocsi, szintén mózes-autósülés-sportrész. Az eredeti ár 50%-áért adják.


2010. aug. 29. 08:40
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:

Mi az a minden extra nélkül?Pl.:esővédő,szúnyogháló?Mert akkor inkább a másik (szerintem)!Itt egy honlap ami segíthet a döntésben.Le van írva,hogy milyen szempontok alapján válasszunk!Remélem segíthettem kicsit!Minden jót :)


[link]

2010. aug. 29. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
Ja,és hányadik emelet?mert ha elsőre kell vinni,akkor tenyleg mindegy,ha a 4-re akkor már lehet hogy elgondolkodnék.
2010. aug. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:

Harmadikra kell vinni. De a párom főleg itthonról dolgozik, és sokat tud segíteni.

Szúnyogháló, lábzsák meg ilyesmik mind a kettőn vannak. Amivel a második többet tud, hogy: szembefordítható ülés, sokkal jobb huzat-anyag, hordozóba újszülöttszűkítő+bekötőtalp, a mózes és a sportülés kupoláján szellőzőháló, szebb táska, jobban állítható magasság, dőlésszög) tolókar. Alul a vázon van egy pici kopás, és kerekein látszik, hogy nem vadiúj. A garanciája decemberben jár le, és nekünk novemberben születik a bébink.


Ígérem, belinkelem majd a két kocsit, csak még írjatok!


Ja, végülis 7 ezerrel olcsóbb a használt, mint az új.

2010. aug. 29. 10:17
 14/21 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az újat venném, a súlya miatt is.

A harmadik emelet elég magas. Kocsi + pelenkázótáska (2 kg) + gyerek (4-10 kg), esetleg 1-1 apróbb holmi (tej, kenyér=2-3 kg)... Minden kiló számít!


Most viszont már igazán kíváncsi lettem, hogy melyik kocsikról beszélünk! :)

2010. aug. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Az igazat megvallva ha senki nem tud segitenimind a 2 kocsival kinszenvedés lesz...akkor meg már mind egy,én a trendibbet venném(2) viszont ha sikerul ugy összeegyeztetni a sétákat h. a férjed tud segiteni,akkor meg szuper,és suly szempontjából tényleg mind egy
2010. aug. 29. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Én is vacilálnék.Néha az az 1-2kb is sokat számit!Ahogy elöttem irták,pl.pelenkázótáska,boltban vett 1-2dolog,a gyerek is gyarapszik majd elég rendesen.Az elején nekünk sem volt gond.Gyerek 4-5kg. boltba kocsival mentünk...stb.Majd jött a jóidö,gyerek 8-9kg,minek kocsival a boltba ha jó idö van?Babakocsi önmagában 11!kb.Borzalom.Lecseréltük és a mostani csak 6kg.viszont a gyerek ismét nött:)

Az szimpatikus hogy a sportrészt tudod szemböl csatlakoztatni,mert nem minden gyerek van el úgy,hogy nem látja az anyukáját.Az az 1-2karcolás engem nem zavarna.

Igy hogy már tudom mi mindent számit pár kg.lehet mégis inkább a súlyt venném figyelembe.

4.-en lakunk!

2010. aug. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

Amúgy erről a két kocsiról van szó:

1. [link]

Ez lenne 103 ezerért, újonnan


2. [link]

Ez 92-ért, használtan. A vázon van egy pici kopás, meg ugye a kereken látszik. Tavaly dec-ben vették, és a sportrész még nem volt használva.

2010. aug. 29. 13:04
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a használtban nagyon tetszik, hogy van összekötő a tolókarnál és hogy van talp a hordozóhoz. a hordozó és a mőzes nem amortizálódik le jobb esetben mert nem olyan sokáig használják. Pár karc ha nem feltűnő akkor így is úgy is lesz rajta. Nekem az újabb modell jobban tetszik. Lépcsón cipelni így is úgy is nehéz!

azzal ne foglalkozz, hogy más azt mondja, hogy ettől olcsóbb kocsik is vannak, ha tetszik és megteheted vedd meg! Viszont nézd meg élőben a használtat, hogy ne csalódjál ha nem olyan állapotú mint amilyennek mondják!

2010. aug. 29. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:

Megrendeltem egy harmadikat...

[link]


Kicsit drágább, az tény, de olyan, mint a használt, csak vadiúj. És csak 7,5 kg!

2010. aug. 29. 15:24
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Ez szuper.
2010. aug. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!