Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem akar enni 17hónapos...

Miért nem akar enni 17hónapos kislányom?

Figyelt kérdés
Délelött semmit nem lehet belediktálni,esetleg egy kis gyümlcsöt.Délben semmit nem eszik,ugy alszik el bár szopizik.Akkor fözők meg és ébredés után sem eszik semmit.Ha valamit a szájába teszek kiabál hogy "iszok""iszok".Iszik de nem eszik.Vacsorát csak akkor eszik ha virsli van.
2010. aug. 27. 16:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 16 hónapos és szintén nem eszik. Pedig nagyon kellene, mert elég vékonyka.

Neki nagyon jönnek a kis fogai, most augusztusban 4 jött ki. Ezen a héten beteg is volt. De amúgy is keveset eszik.

Tiéd hány kiló? Milyen magas?

2010. aug. 27. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
10kg.80cm.Igen én is gondoltam a fogra,még 8hiányzik neki.A négy szemfog és a hátsó örlők.De jó kedvű,sokat mozgó.Csodálkozom mert széklete meg 3szor is van egy nap és nem kevés.De az is szerintem a délelötti gyümölcsökből van.:)
2010. aug. 27. 17:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!