Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen márkájú bébiörzőt...

Milyen márkájú bébiörzőt használtok, melyiket ajánljátok?

Figyelt kérdés
Van esetleg valakinek fisher price-os? Nekünk sencor van de elromlott és nem tudom milyet vegyek?
2010. aug. 26. 13:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekünk Oregon Scientific van (még vaterán vettük tavaly nyáron), eddig semmi baj vele. Nem multifunkciós, de nagyon érzékeny (a legkisebb zajokat is hallani benne), mutatja a gyerekszoba hőmérsékletét és lehet programozni is (pl. etetési idők), bár erre mi sosem használtuk.
2010. aug. 26. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2010. aug. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Angel Care. Drága, de nagyon profi készülék! Vettünk pár hónapja egy bébiőrzőt, de óriási baklövés volt, így ezt vettük helyette és nagyon meg vagyok vele elégedve. Ez amúgy is egy nagyon jó márka, a légzésfigyelőnk is ez.

Ilyen a miénk: [link]

2010. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia.


Mi legzesfigyelot es bebiort egyben hasznajuk (Angelcare ac401)

Szerintem ki lehet probalni a boltban.En addig meg sem vennem :)

biztosan van kiallitasi darab.

2010. aug. 26. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Angel Care-t légzésfigyelő és bébiőr egyben. Már a második gyerek alszik rajta:)
2010. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!