Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 fok feletti hőmérséklet...

35 fok feletti hőmérséklet esetén mit adnátok egy újszülöttre?

Figyelt kérdés
Jövő héten szülök és ennyit jósolnak ide.. Ha ilyen kánikula lesz is hosszú ujjú kell rá?
2021. jún. 18. 11:21
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
11%
Miért írtam fa.szságokat??
2021. jún. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
29%
Én is ilyen melegben hoztam haza. 1 rövid badyiban a hordozóba míg a kocsihoz értünk textil pelussal letakartuk. Meleg napokon is igy volt illetve ha lengedezett a szél textil pelus. Éjjelre pedig hosszú badyban aludt.
2021. jún. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
21%

Én sem értem h miért fa.. ság?

A baba 9 hónapig volt bent 36 fokban. Nem fog megfőni hosdzúban. Viszont a nap ellen védeni kell a bőrét. Árnyékban is le lehet ám égni.


Egyébként kérdező látni fogod h ki miben viszi haza. Te is hozass olyan ruhát be 😉

2021. jún. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
44%
Vagy mondjuk megkérdezed a csecsemősöket. Lehet de csak lehet jobban tudják mint egy első gyerekes anyuka. Láttak már pár újszülöttet
2021. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Persze, csecsemős nővérek nélkül meg minden újszülött megfagy, túlmelegszik 🤣 Azért ehhez nem kell atomfizikusnak lenni.
2021. jún. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
43%

Mózeskosárban vagy autós ülésben például elég egy kis rövid ujjú és nyári sapi.Nagyon fontos védeni a kis fejét.

De én megkérdeznék valakit odabent a biztonság kedvéért.Nem kell rájuk hallgatni de a másod vélemény mindig jó.


Ha pedig haza értetek onnan szerintem egy hónapos koráig ki sem érdemes vinni.Kánikula lesz szinte folyamatosan.

Túl öltöztetni semmiképpen sem szabad az csecsemő halálhoz vezet hamar.


Kis napozó például tökéletes.

2021. jún. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!