Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 35 fok feletti hőmérséklet...

35 fok feletti hőmérséklet esetén mit adnátok egy újszülöttre?

Figyelt kérdés
Jövő héten szülök és ennyit jósolnak ide.. Ha ilyen kánikula lesz is hosszú ujjú kell rá?
2021. jún. 18. 11:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
17%

Igen. A naptól még védeni kell őt. Ha nem akarsz hosdzút, akkor egy napozó is jó, de még kint vagytok takard le egy textilpelussal nehogy leégjen.

Egyébként egy vékony body meg vékony gatya nem olyan h megfőlljön benne

2021. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nem gondoltam napra menni vele, de árnyékban is meleg van. Első baba, végképp nincs tapasztalatom.
2021. jún. 18. 11:52
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Az első két hétben úgysem viszed ki a lakásból.

Lakásban én teljesen újszülöttre (persze hőmérséklettől függően) rövid badyt és hosszú, vékony nadrágot adnék.

Később, ha kiviszem, akkor szoknyát (nekem kislányom van), ha kisfiad van, akkor napozót. És odakészítenék egy takarót, ha feltámadna a szél vagy ilyesmi.

2021. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
22%
Utolsó vagyok: nekem is első baba, 3 hónapos, így friss a tapasztalat :)
2021. jún. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%
Mit érez az, aki így lepontoz???
2021. jún. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
60%
Ha mózesben viszed ki akkor bőven elég neki egy rövid ujjú body esetleg egy vékonyka nadrág. Arra figyelj, hogy őt közvetlenül ne érje a nap, de azért a babakocsit se takard le mert megsül szegény. Én most vettem textil napellenzőt. Árnyékot ad de azért hagyja a levegőt járni. 11 és 3 között gondolom úgyse nagyon mész ki vele ha nem muszáj. Reggel meg kora este sétálj vele nyugodtan amennyit akarsz.
2021. jún. 18. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
80%
És te mit érzel, hogy ilyen f@szságokat írsz?
2021. jún. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
33%
Ne vidd ki ilyen melegben, maradjatok a hűvösebb szobában. Estefelé, mikor kezd lehűlni, akkor sétaljatok. A nap ne érje, de a babakocsit se takard le textillel, csak árnyékold, mert nem fog járni a levegő, és bent felforrósodik. Elég rá egy napozó, vagy rövid body kisgatya.
2021. jún. 18. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
És haza hozni? Akkor gondolom arra az időre is elég a lengébb öltözet.
2021. jún. 18. 12:51
 10/16 anonim ***** válasza:
32%
Igen, elég rá valami kevéske ruha, ha autóval menten haza csak nem nyomassátok rá a légkondit. Esetleg egy textilpelussal betakarhatod a babát ha kevésnek érzed.
2021. jún. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!