Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen autósülést vegyek 10...

Milyen autósülést vegyek 10 hónapos babámnak?

Figyelt kérdés
Már kinőtte a régi kagylóülést, újat akarok neki venni. 10 kiló, már ül. A mostani ülésben csak feszegeti magát, felül, és már eléggé szűk neki a hely mozogni, be van szorítva a válla. Milyet autósülést ajánlotok? Persze nem a legdrágábban szeretném venni, de a biztonság nagyon fontos, úgyhogy az olcsó gagyik kizárva. Van olyan, ami dönthető is? Milyen szabványnak feleljen meg?
2010. aug. 24. 10:41
 1/5 anonim ***** válasza:

[link]


mi ezt használjuk kb 1 hónapja, 14 hónapos a lányom és nagyon szereti, dönthető, így kénelmesen alszik benne, csak ajánlani tudom, az ára is jó, és maga az ülés is

2010. aug. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi is ülésvásárlás előtt vagyunk, ilyet tervezünk venni:

[link]

(www.babaholmiolcson.hu-n 18500,- ért van)

Nem akarunk drágát, mert ritkán lesz rá szükség, ezt pedig itt sokan dícsérték már, és megfelel az előírásoknak)

2010. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Mi is 10 hónapos korában vettünk ülést a lányomnak, akkorra lett 9 kg.

A hordozó 13 kg -ig jó lett volna, de hiosszar kinőtte.

6 hónaposn felült, úgyhoy ezzel nem volt gond.

Besafe X1-et 9-18 kg vettünk, nem volt éppen olcsó (50 ezer), de ez az ez doolog, amin nem spóroltunk.

2010. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

előz

napi szinten használjuk, amúgy is sokat megyünk kocsival

2010. aug. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én erre gondoltam: [link]

Nem a legolcsóbb, de a német törésteszten is jól végzett, úgyhogy most van egy kis pénzünk, ebbe befektetnénk. Ráadásul 36 kilóig jó. Ti megvennétek?

2010. aug. 24. 22:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!