Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kerülnek "csak" 14000...

Miért kerülnek "csak" 14000 Ft-ba a Maxi Cosi autósülések a Tesz-veszen új huzattal?

Figyelt kérdés
Azt írják nem törött, de nem lehet hogy mégis? Üléshuzatot hirdetnek 7-8000 Ft-ért.
2010. aug. 23. 21:44
 1/4 A kérdező kommentje:
link: [link]
2010. aug. 23. 21:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen azért ennyi, mert használt, vagyis nem lehetsz benne biztos, hogy balesetes volt-e. Valószínű nem, de annyival nem olcsóbb az újnál, hogy megérje a kockázatot. Persze csak szerintem.
2010. aug. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy azért mert garis volt még és kicsréltették a huzatot..mi etetőszékkel csináltuk,mert megszakadt a huzat,persze mi használjuk még.Nem hinném,hogy balesetes dolgok,egyszerűen annyira nem tudják eladni a babás dolgokat,hogy áron alulra kell totál menni..én majd egy évig hírdettem a bergonomat mire el tudtam adni..egy régi teszes-vaterás:)
2010. aug. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Külföldön megveszik a használt üléseket, vagy összeszedik lomtalanításkor a kidobott üléseket, új huzatot varrnak rá, és ezért olcsóbb mint az új!
2010. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!