Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdhetem emelni a...

Mikor kezdhetem emelni a babakocsiban a háttámlát?

Figyelt kérdés
Hány hónaposan lehet emelni a háttámlán? Olyan a babakocsi, hogy nem csak 3 állású, hanem kb: 2centinként állítható a támlája. Bergon.
2010. aug. 23. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 4 hósan tettem át a mózesból a sportrészbe, és az csak majdnem vízszintesig dönthető volt. kb. 160-170 fokos. Most 7 hós, már egyet emelek is rajta néha, had nézelődjön.
2010. aug. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én megvártam a 6 hónapot.
2010. aug. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónapos kor után.
2010. aug. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia. Az én fiam nem aludt soha a babakocsiban, korán, már 3 hóanpos korában elkezdtem emelni és fokozatosan állítottam egyre feljebb. Nézelődött. 5 hósan már egyedül is ült, ekkor már a babakocsiban is ült.
2010. aug. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az én babóm 3 hónaposan kezdte emelni a fejét, és hasból húzta fel magát. Azóta nem maradt meg vízszintesben, üvöltött, ha lefektettem. Úgy hogy én 3 hós korától felemeltem neki a babakocsit, aztán ha elaludt (rendszerint 10 perc után), akkor leengedtem. Megkérdeztem a védőnőt is, azt mondta, hogy ha elkezdte felhúzni magát, akkor nem megoldás, hogy lekötöm. Mondjuk mi hetente 1-2 alkalommal mentünk ki babakocsival, egyébként a pihenőszékében ücsörgött a teraszon, abból meg jól kilátott, így nem volt hiszti amiatt, hogy nem ülhet.
2010. aug. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!