Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A fogzás válthatott ki ilyen...

A fogzás válthatott ki ilyen viselkedést meg ilyen nagy változást?

Figyelt kérdés
Babám teljesen kifordult magából, eddig jól aludt egyedül, jó étvágya volt és eljátszott egyedül. Most ha leteszem aludni és próbálok kijönni a szobából olyan vísításba kezd mind akit ölnek és ilyenkor visszamegyek mondom hogy itt vagyok és fekszik is vissza és úgy alszik el hogy ott kell feküdjek az ágya előtt a földön, ígyis sokszor felnézz hogy ott vagyok-e. 5 napja főtt ételt nem akar enni csak a tápszert meg az ilyen rágcsálnivalókat mint babapiskóta meg a keksz. Nem játszik egyedül ahogy távolodok már sír és jönn utánam. Először a szeparációs szorongáasra gondoltam, de ma láttam hogy a felső két foga bevann duzzadva sőt az egyiknél már ott a fehér csík. Szerintetek ez most melyik? 6 napja ez a nagy változás. Ja és 10 hónapos!
2010. aug. 23. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább a kettő együtt. Az evésproblémát nagy valószínűséggel a fogzás okozza. Majd ahogy kibújnak a fogacskák, az étvágya is vissza fog térni. A nyűgösséget is okozhatja a foga is, de azt, hogy nem akar megmaradni nélküled és a többit, amit írtál, tipikus szeparációs félelem tünetnek látom. 10 hónaposan a szeparációs szorongás természetes folyamat, minden kisgyerek átesik rajta. Van akinél durvább formában, másnál enyhébben. Hogy nálatok ez épp a fogzással esik egybe, még tetézi a kicsi baját.
2010. aug. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szerintem is a kettő együtt! légy vele türelmes, majd elmúlik. csak aztán majd jönnek a többi fogak... :/ ez egy ilyen időszak lesz most. esetleg próbáljatok homeopátiát, hátha bejön, nekünk nem segített anno az sem.
2010. aug. 24. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!