Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kezelitek a hisztit?...

Hogy kezelitek a hisztit? Egyéves kisfiam szinte állandóan hisztizik valamiért

Figyelt kérdés

Még kicsi, ahhoz, hogy elmagyarázzam neki, miért nem dobálhatja a csőröspoharat evés közben, vagy, hogy muszáj kicserélnem a pelusát, hogy csak pár példát említsek..

egyszerűen minden apróságon kiborul és őrült sírásban tör ki, ha valami kicsit nem úgy van, ahogy ő szeretné...

Mit tehetek, hogy ne egy üvöltés legyen az egész nap????

köszi


2010. aug. 23. 12:17
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne engedj neki!! Ugyanúgy csináld ahogy eddig, előbb utóbb megunja a hisztit és befejezi. Az enyém is ilyen volt, aztán nagy nehezen rájött, hogy hiába. Bár a peluscsere és az öltözködés még mindig játékos, de nem foglalkozom vele.
2010. aug. 23. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
köszi. nem akarok engedni neki, de már én is ki vagyok borulva, hogy a nap 70%-a sírással telik... hogy tudsz nyugodt maradni?
2010. aug. 23. 12:22
 3/10 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez a helyzet kb. 2-3 hónapja, most 16 hónapos a kisfiam. bízom benne, hogy majd elmúlik. (azt mondják). én is nagyon nehezen viselem, estére már teljesen kivagyok. egyébként próbálom elterelni a figyelmét,bár az sem könnyü. a mosógépen pelenkázom, mert egyébként nem megy, ott nem forog egyelőre semerre. én is kíváncsi vagyok más hogyan kezeli ezt.
2010. aug. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi pont ebben az időszakban vagyunk, kisfiam is 1 éves múlt és olyan akaratos, hogy az elképesztő! Ő is hisztizik mindenért. Egyébként én azt vettem észre, hogy akkor jobban csinálja, amikor fáradt. Tehát amikor nagyon hisztis mindenért megy aludni. Alszik is egy jó nagyot (2-3 órát) és utána minden oké! A másik meg hogy lekötöm a figyelmét. Persze nagyon fárasztó ez is, de jobb mintha sírna egész nap... Nem bírja ha nem figyelek rá, abból is hiszti van sokszor. De van mikor csak beszélek hozzá vagy énekelek miközben végzem a dolgomat. Így érzi, hogy vele is foglalkozok.

Amúgy tényleg nagyon nehéz kezelni. Sok-sok türelem és szeretet kell hozzájuk, hogy ne készüljünk ki:-))

Majd csak kinövik egyszer...

2010. aug. 23. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Lecsapom... Képletesen, ha hisztizik próbálok először nyugodt hangon beszélni hozzá, ha nem használ, akkor leülök a géphez... És ráhagyom. Lekötni a figyelmét mással ilyenkor nem lehet, csak hergeli, felvenni nem lehet...
2010. aug. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. akkor általában mindenki próbálja figyelmen kívül hagyni és mással foglalkozni. igen én is ezt csinálom, de, már őszinte leszek, baromira unom és kivagyok tőle!! :)
2010. aug. 23. 14:38
 7/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha nagyon megy a hiszti, akkor én is berakom az ágyba és ott lehiggad. Olvastam a hozzászólásokat, csak nem mindenkinek skorpió kisfia van? :D lányokat meg sem említ senki. :)
2010. aug. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
oroszlán kisfiú.... :) sejtettem h ez lesz :)
2010. aug. 23. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:

12:33 vagyok

Rák kisfiú:-))

2010. aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Na én lányos vagyok:))) 14 hónapos, rákocska, és hisztis!! Én is teljesen kivagyok, hiszti az evés, a pelenkacsere stb! Néha úgy érzem semmi nem jó, amit csinálok. Én is csak reménykedem, hogy egyszer vége lesz:((
2010. aug. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!