Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam neki az infacolt?

Hogyan adjam neki az infacolt?

Figyelt kérdés
szerdán lesz 4hetes,és ma vettem neki.Elolvastam a tájékoztatóját,azt írja hogy szívjam fel,és annyit adjak a gyerek nyelvére.Megnéztem,az rengetegnek tűnik,hogy adjam neki?1cseppenként csepegtessem a nyelvére,vagy hogy?Az én babám öklendezik a kanáltól általába,etől nmetudom fog e...Nem lehet belekeverni valamibe?És még annyit kérdeznék,hogy minden etetés előtt adni kell neki?mert ő szopizik napi 7-8-szor,akkor mnden alkalommal adjam?Mert akkor 2-3nap alatt el is fogy...Nem elég 1nap 2-3szor adni neki?Köszönöm ha tudtok segíteni!
2010. aug. 21. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Én minden evés előtt adtam neki, szintén 7-8 szopi volt egy nap. Én egyben adtam neki, igaz rengetegnek tűnik, de a babám szerette, olyan édeskés íze van. Igaz, nem sokat használt.
2010. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az infacol csak úgy hatásos, ha minden etetés előtt adsz neki egy egész cseppentővel. Soknak tűnt nekem is, de ennyi kell nekik.

Az én kisfiam 15 hetes, kb azóta adom neki, amióta hazajöttünk a kórházból, egyszer hagytam abba kb 2 hétre.

Az abbahagyásával is vigyázni kell, nem lehet rögtön abbahagyni, fokozatosan kell: 2-3 napig minden 2. evés előtt kell adni neki, utána meg csak az esti evéseknél szintén 2-3 napig. nekem sajna muszáj volt újra elkezdenem, és így is sírás van szinte minden este...:(

Remélem nektek használni fog!

2010. aug. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Simán nyomd a cseppentőből a nyelvére. Csak arra figyelj, hogy ne a nyelve alá menjen, mert egyből kilöki. Soknak tűnik, de nem olyan sok az. Édes az íze, szeretik általában a gyerekek.
2010. aug. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És persze minden evés előtt adjad neki!!!! Csak úgy jó!
2010. aug. 21. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!