Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fülbelövés utáni tisztítás?

Fülbelövés utáni tisztítás?

Figyelt kérdés
A lányomnak 2 hete lövettem be a fülbevalót. Kentem krémmel és forgattam is, nem gyulladt be, minden rendben. Viszont hátul a füle és a fülbevaló hátulja között vastagon oda van száradva gondolom a váladék és a krém. Azt hogy szedjem onnan le? Még egy jó ideig nem szeretném kiszedni a füléből ezt a fülbevalót.
2010. aug. 19. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha már odaszáradt, tehát száraz akkor simán lejön ha lepöckölöd kézzel, ha nem száraz akkor langyos vizes vattával biztos lejön. Ne szedd ki semmiképp, mert hamar beforr a lyuk.
2010. aug. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem fürdés után, mert akkor úgyis megázik kicsit, könnyen le tudod onnét szedni azt a felrakódást. De ha kiveszed a fülbvalót, letisztítod és már vissza is teszed, akkor sem lesz semmi gond.


Nálunk is két hete lőtték be a fülbevalót, amikor kicseréltem a "rendes" fülbevalójára. Pont azért, mert a belőttnek a hátulját nehezebb volt tisztogatni. Simán hagyta a kislányom, semmi gond nem volt vele.

2010. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 19. 14:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy belekérdezek, utolsó, két hét után kicserélted a rendesre?
2010. aug. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!