Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagyon sokan írtátok, hogy az...

Nagyon sokan írtátok, hogy az 1-1 és fél éves babátok formabedobózik. Bele is talál magától, vagy ti mutatjátok hogy hova kell bedobni?

Figyelt kérdés
A lányom 13hónapos kb 6 hónaposan kapta a játékot és akkor ha mutattam hova kell bedobta az egyszerűbb formákat bedobta.Most meg mintha visszafejlődött volna.Ha mutatom hova kell totál más hová próbálja és ha nem megy elsőre eldobja és mérgelődik és már nem is játszik vele tovább. Ezek szerint még kicsi hozzá? Olyan még sose volt, hogy magától elővette volna és próbálkozott volna
2010. aug. 18. 07:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! kisfiam a köralakút szinte mindig megtalálja, a kockát is olykor. A többit mutatom, a nehezebbeknél pedig odahelyezem, szinte épp hogy beleesik, ő pedig a mutató ujjával csak benyomja. 14 hós
2010. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ez inkább a másfél évesek játéka.


akkortájt már előveszi magától és belepróbálgatja..

2010. aug. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1 évesen kapta, mami hozta, 7 oldala van, minden oldalán 3 féle forma, 21 féle bedobni való van, 1,5 éves, előveszi, próbálja belerakni, néha eltalálja de szerintem véletlenül, aztán inkább belepakolja középre az összeset. Nekem is bonyolult:) van van ilyen 4 ágú virág, 8 ágú, meg 12 ágú, na az nekem is alig megy be! Romnuszt forgatni kell hogy bele menjen, nem egyszerű még nekik!

Most 1,5 évesen jött rá igazán, hogy nem csak ki lehet pakolni, hanem be is pakol, játékokat a helyére, ruhákat edényeket ki be a szekrényből, labdàkat ki be egy vödörbe stb.

2010. aug. 18. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

10,5 hónapos, múlt héten kapott egy fa kockát, amibe négy oldalon lehet bedobni a formákat. Kezébe veszi őket, és ha megmutatom, hogy hova kell, akkor oda megpróbálja bedobni, az egyszerű formák be is mennek, ahogy kell. (A bonyolultabb formákat viszont még nekem is jobban meg kell néznem, nemhogy neki.) :)

Szomszéd kissrác járássegítőjének egyik oldalán is van egy formabedobó, ott viszont csak egy formát megmutattam neki, azóta ha átmegyünk hozzájuk, az oda beillő piros ovális formát bedobja a helyére.

2010. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!