Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Változtathatok? Az esti...

Változtathatok? Az esti fürcsi fél 7-kor van eltolhatom 8-ra vagy maradjon ekkor?

Figyelt kérdés
2008. dec. 3. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak fokozatosan,legalábbis én úgy csináltam,minden nap egy fél órával,és így annyira nem vette észre.
2008. dec. 3. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
az én babám 3 hónapos én is fél7 kor fürdetem, sose látom a híradót... szerintem nincs korán, úgysem alszik fürcsi után el rögtön.
2008. dec. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem rugalmasabban is lehet kezelni ezt a kérdést :-) Nálunk 7 körül van fürdetés, de persze előfordul hogy a gyerkőc már annyira fáradt, hogy egyfolytában csak bömbölne 7ig, így korábban fürdetjük. De van olyan is, hogy du aludt, és este 6kor kelt, így csak később (8 körül) megyünk fürdetni. Ha nem nagyon álmos a babád, és bírja akkor nyugodtan eltolhatod későbbre a fürdetést! Fontos a napi rutin, de a babához is kell alkalmazkodni.
2008. dec. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!