Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Neste folyékony tejpépet...

Neste folyékony tejpépet próbáltátok már? Fel kell langyosítani? Csőrös itatóból adjam 1 évesemnek?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:

nem nem próbáltuk amikor kisseb se volt.

célszerü kissé melegen adni.

abból is lehet meg rendes pohárból is.

2010. aug. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mi próbáltuk, ízlett is a lányomnak. Én egy picit langyosítottam rajta. És adhatod itatóból is.
2010. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

igen,nagyon finom,gyerekeim imádják,csak irdatlan drága:-(

adhatod csak ugy is,de melegithetted is,lehet cumisüvegből is,vagy itatópohárból,amelyiket kedveli a babád:-)

2010. aug. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kislányom nagyon szereti,most múlt 1 éves. Próbáltunk már több félét,mindegyik elnyerte tetszését. Vettem jó párat,mikor a DM-be féláron volt (250.-Ft a kettő).MI csőrös pohárból isszuk. Amúgy minden mást cumiból iszik,csak ezt hajlandó a csőrösből meginni. Már örül,mikor előveszem a csőröst,mert akkor tudja mi lesz! :-)
2010. aug. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 8,5 hónaposom imádja. Csőrös pohárból issza.
2010. aug. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!