Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az olcsóbb tápszerekben is...

Az olcsóbb tápszerekben is benne vannak azok a vitaminok és tápanyagok, amelyek a drágábbakban? Miért vannak ekkora különbségek az árban? Ez jelez valamit?

Figyelt kérdés
2010. aug. 17. 11:31
 1/7 anonim ***** válasza:

szerintem a márkát kell megfizetni egy beba, vagy egy Hipp esetében


a rossmannos is lehet ugyanolyan jó és kell is lennie különben nem hozhatnák forgalomba.


nézd meg az összetétel listát lehet hogy a dm-esben v. a rossmannosban csak 8 vitamin van és nem 12 mint a hippben de attól még felnő rajta a baba.

2010. aug. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A tápszerek összetételét nagyon szigorúan elírják, ellenőrzik. A tápszergyártók nem tudnak nem is mernek manipulálni (kiv. pl. Kína, de azok nem kerülnek Magyarországra). Én inkább úgy gondolom, hogy magát a nevet, a márkát, reklámot, promóciókat kell megfizetni... Ugyanúgy, mint a többi márkás holminál... értem ezt a divatcikkekre, kozmetikumokra is.
2010. aug. 17. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! 5 hósak vagyunk, és a BEBA Pro 1 tápszert eszi a babám, csak sajnos azt 6 hós kortól már nem írják fel, ezért érdeklődöm, hogy gond lehet-e, ha olcsóbb tápszerre váltunk majd.
2010. aug. 17. 11:39
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem is a márkát kell megfizetni, nekünk 1 éves korig felírták a milupa-t, utána viszont elkezdtem a Babylove-ot (dm-est) adni a kislányomnak, ami feleannyiba kerül és nagyon szerette, szerintem sem engednének rossz tápszert gyártani, ráadásul a dm-es német, bio tápszer, nekünk bevált.


A rossmann-os, viszont borzasztó büdös, azt nem is ette meg a kislányom, tehát sztm inkább a dm-sel próbálkozz, azt a környezetünkben lévő összes kisbaba szereti.

2010. aug. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is a dm-est issza, és szereti. Sok tápszert kipróbáltunk és ez vált be. Nem beszélve arról, hogy szerintem ennek van egyedül tejhez hasonlító íze.
2010. aug. 17. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! És mennyibe kerül a dm-es tápszer kb?
2010. aug. 17. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:
1299ft egy dobozzal.
2010. aug. 17. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!