Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet a babákat...

Mikortól lehet a babákat bébikompba rakni? Hasznos a babákra nézve, vagy csak hátráltatja?

Figyelt kérdés
Úgy értem hány hónapos kortól,mert a kisfiam állandóan állna felfele,de még nem ül fel magától,csak ha felültetem,úgy már üldögél,persze nem sokáig.
2008. dec. 3. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Sokan ellenzik a bébikompot, de nekünk is van. Az én csajszim 6 hós múlt, és úgy kavar a komppal a lakásba, hogy alig bírok szaladni utána. Sokan azt mondják, hogy ettől fog majd lábujjhegyen járni a baba. Hát az én húgom életében nem ült kompba, de mégis 2 éves koráig lábujjhegyen járt. Szóval én vettem a babámnak. Nagyon szereti és jól elvan benn. És amióta használja nagyon erősödött a lába egyfolytában állni akar és nem lábujjhegyen.
2008. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
26%
ÉN NEM AJÁNLANÁM MERT SZERINTEM HÁTRÁLTATJA A KÉSŐBBI ELINDULÁSÁT ÉS NEHEZEBBEN FOG MEGTANULNI JÁRNI.A VÉDŐNŐNK IS LEBESZÉLT RÓLA,HOGY VEGYÜNK MERT SZERINTE SEM JÓ
2008. dec. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy hátráltatja, nálatok ez volt?Mi 6 hós korában,amikor szépen megült akkor tettük bele a kompba és nagyon élvezte.10 és fél hós korában már egyedül járt, sőt szaladt a kisfiam.Nem kell mindent elhinni másoknak, ha ugy érzed tedd bele nyugodtan nem lesz tőle az ég világon semmi baja.
2008. dec. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én is úgy gondolom,hogy próbálkozunk vele,lehet,hogy szeretni fogja,csak kíváncsi voltam,hogy más hogy gondolja,mert a védőnő is ellenezte,dehát istenem mi is kompoztunk semmi bajunk nem lett belőle,sőt! Köszi a válaszokat!
2008. dec. 3. 12:06
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Szia!Hát persze h mi is kompoztunk,tehéntejet ittunk és semmi bajunk sem volt.De manapság mindent annyira felfujnak hogy csak no!!!!!
2008. dec. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
88%

Nekünk is van komp.A fenét ha´tráltatja az elindulást.A lányom 5 hósan kompiban volt most 10 hós és sétál ha fogjuk a keze´t,a falmellett meg ahol talál támaszt megy...Aki mind írja hogy ne az is ült benne, az meg 100%.

Le lehet nyugodtan pontozni.....

Jó lehet alapja a gerincferdulésnek,de annak ezer oka kehet....

2008. dec. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%

Én azt olvastam, hogy artalmas a gerincre, vagy a medencére, meg ilyesmi. oszinten szólva szerintem nem hatranyos, nem elonyos, a jol fejlodo baba jol fog tovabbra is fejlodni, amelyik baba rosszul fejlodik, az meg tovabbra is ugyanabban a tempoban fog fejlodni.

mindamellett azt mondom, ha lehetosegetek van rá, akkor elobb kérjetek egyet kolcson, hogy kiprobalja a babótok, és egyaltalan tetszene e neki, mielott megveszitek dragan, és nem fogja szeretni. :)

sajnos, azt, hogy hany honapos kortol ajanlott, nem tudok segiteni,en azt mondanam kb fel eves kortol, attol fuggoen hogy halad a baba fejlodese

2008. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk is van, nagyon szereti a kisfiam, és persze nem egész nap abban van. Mellesleg nem értem, ha a bébikomp okoz gerincferdülést, akkor a kenguru miért nem káros? Sokszor látom, hogy pár hetes baba "lóg" benne, akinek még biztosan nagyon gyenge a gerince. Tudom nem ez volt a kérdés, de ez kikivánkozott belőlem.Bocsi! Boldog babázást!
2008. dec. 3. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ugye nem az pontozta le a válaszomat, aki tegnap azt írta, hogy a bébikomptól járnak a bébik lábujjhegyen, ugyanis én ezt azért írtam. Na minegy. Nem értem a lepontozás okát.
2008. dec. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cintia180 válasza:
Mi is kaptunk kompot az en edesapamtol a kicsinek hugomnak is volt kompja kb napi 5 orat volt benne most meg 14 eves es virul semmi baja nincs pedig rengeteget volt kompban szerintem tobb betegsege lehet a gerinc ferdulesre hallottam egy olyan ismerost akinek gerinc feldulese volt de sosem volt kompban
2023. ápr. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!