Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szemüveges, hosszú hajú...

Szemüveges, hosszú hajú anyukák! Mit lehetne tenni, hogy ne tépje a hajamat a fiam és ne tépje le állandóan a szemüveget a fejemről?

Figyelt kérdés
2010. aug. 16. 20:24
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
A kisfiam 10.5hónapos, de soha nem húzta a hajamat vagy szedte le a szemüvegünket (apukája is szemüveges).
2010. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Fogd össze a hajad és kontaklencse.
2010. aug. 17. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En ossze szoktam kotni a hajam es ha azt nem kapja akkor meg nyul a szemuveg utan :) De engem nem zavar... :)
2010. aug. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

10,5 hónapos a kisfiam. Elég gyakran összefogom a hajamat csattal, vagy hajgumival. Ha három szál haj lóg ki, azt is tutira megtalálja. :)

A szemüvegem elég gyakran mancsnyomos. Lekapja a fejemről seperc alatt, ha éppen megtetszik neki. Itthonra már rendszeresítettem egy ócskább szemüveget, amit nem bánok, ha lekap a fejemről.

Egyébként szerintem ezt is ki fogják nőni egyszer, ha már nem lesz érdekes. Addig csak tűrünk. :)

2010. aug. 17. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!a hajam éjjel-nappal össze van fogva,de ettől függetlenül a kisfiam megtalálja a kilógó szálakat,illetve a copfomat használja kapaszkodónak.mondtam neki,hogy ez fáj anyának,de kiröhögött.kontaktlencsét nem tudok hordani,sajnos.
2010. aug. 17. 09:45
 16/16 anonim ***** válasza:
és ha a fejed tetejére kontyozod, úgy mintha zuhanyozni mennél? Azt már remélhetőleg nem éri el, próbáld úgy összefogni hogy ne lógjon ki hajszál, ha mégis akkor hullámcsattal csatold oda. A szemüveggel meg maximum azt tudod csinálni hogy otthon a gagyit hordod ha elmentek valahova akkor a normálisat.
2010. aug. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!