Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan lehet tudni, hogy egy...

Honnan lehet tudni, hogy egy baba épp mozgásfejlődés miatt ébred fel éjjel?

Figyelt kérdés

Már 3-4 válaszban olvastam, hogy a baba mozgásfejlődés miatt is ébredhet (van aki tudja biztosra, hogy azért ébred!!) éjjelente 3-4x.

No de ilyenkor másképp ébred fel, mint mondjuk amikor fáj a foga, vagy éhes? Honnan tudod? Ilyenkor nappal is másképp viselkedik?

Elnézést, ha hülye a kérdés, de még sosem hallottam, hogy mozgásfejlődés miatt ébred.


2010. aug. 15. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Kedves Carmen!


Van olyan amire Te sem tudod a választ? ;)))/Bocs nem hagyhattam ki ! :)/

Szerintem azért ébred, mert keverik a növekedési ugrással, amikor több kajcsit igényel, akár éjjel is.

2010. aug. 15. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek utólag szoktak kiderülni, pl. van néhány rázós éjszaka, az anyuka nem tudja az okát. Aztán pár napra rá sikerül pl- átfordulni, és onnantól nyugi van. Akor lehet mondani h ÁHÁ :)

Vagy ha éjjel mindig feláll és ezért sír...

Ilyenekre gondolok .)

2010. aug. 15. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia, én onnan tudom, hogy a foga nem jöhet (kicsit be van dagadva az ínye az alsó két fognál, de ez kb 2 hónapja), nem pukizik, nem beteg és 2-3x eszik (eddig egyszer volt kaja).

Plusz általában olyan pózban találom, ami azt jelzi, hogy mozgolódott pl. átkúszott az ágy másik végébe, pedig nem kúszik még.

LEhet, h. hülyeség persze.

2010. aug. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Carmen23 ugyanaz mint Carmen22?
2010. aug. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Közben biztos volt szülinapja, na! :))))


Amikor éppen valamilyen új mozgást megtanult a baba, és az éjszaka kellős közepén azért kel fel, hogy azt gyakorolja. Pl. felülés. Felül, ettől felébred, sír. Nem éhes, nem szomjas, nem pisis, nem kakis, csak fent van. Visszaaltatod, majd fél óra múlva kezdődik az egész elölről.

Na ilyenkor tuti, hogy a mozgásfejlődés a ludas.

Nálunk legalábbis így történt.

2010. aug. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!