Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babáknak is lett valami...

Más babáknak is lett valami baja a pneumoccocus oltás után?

Figyelt kérdés
Kisfiam 6 hónapos.Megkapta az első prevenál oltást és utána vesemedence gyulladása lett,kórházba kerültünk és még sokáig eltart a kezelése.Az anyósom szerint(egészségügyi dolgozó)az oltás miatt lett beteg.A dokik szerint nincs köze hozzá.Félek a második oltástól amit nemsoká kapna.
2008. dec. 2. 11:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk semmi baja nem lett. 13 hónaposak voltunk akkor.
2008. dec. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem multhónapban kapta meg az elsőt,Annyi baja volt a kislányomnak,hogy ment a hasa tőle. Nekem ideadta az orvos a tájékoztatóját és azon rajta volt minden,hogy milyen mellékhatásai lehetnek tőle.Mi ami gyakori,ritka és nagyon ritka. Ha jól emlékszem valami hasonló is volt rajta.
2008. dec. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Nem, ilyen mellékhatásról nem ir. Most találtam meg a tájékoztatóját.
2008. dec. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam is nemrég kapta meg,nem lett semmi baja.
2008. dec. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekünk se volt semmi, holnap kapjuk a másodikat

szerintem csak véletlen egybeesés

2008. dec. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Engem épp tegnap hívott az unokatesóm, hogy hét hónapos kisbabája a pneumo oltástól tüdőgyulladást kapott. Szerencsére nem kerültek kórházba, de kínlódnak a betegséggel. Az én kisfiam három és fél hónapos, két pneumo oltáson van túl, és semmi baja nem lett. Talán a babák szervezetével lehet összefüggés, az unokatesóm babája már hónapok óta kap hozzátáplálást, az én kisfiam csak anyatejet kap egyelőre. Jobbulást kívánunk!
2008. dec. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
aki azt írta, hogy kapott a dokitól tájékoztatót, légyszi írja ide, hogy mik lehetnek a mellékhatások. köszi.
2008. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia! Én irtam,hogy van tájékoztatóm. Megkerestem a neten is és bemásolom ide a linket.

[link]

2008. dec. 3. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!


A kisfiam 4 hónaposan kapta meg az elsőt, még egy van vissza de egy pici láznál több baja nem volt szerencsére.

2008. dec. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!