Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Vajon miért nem alszik a...

Vajon miért nem alszik a babám éjjel? Szépen el van egész nap, jó az étvágya, anyatejes baba. Az éjszakáink viszont elég fárasztóak.

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiú. Születése óta minden éjjel 4-6 szor ébred fel és cicit követel. Próbáltam már vízzel is-, cumival is nyugtatgatni, de nem jártam sikerrel. Csak a cici jó.

Szeretném leszoktatni valahogy az éjszakázásról mert már teljesen kimerültem.


2008. dec. 2. 11:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! ...hát az Neked is nehéz lesz. Mi már lassan 9 hónaposak leszünk, de éjjelente 3-4-szer ébred a picilány cicizni, de csak 2 - 3 szivás és már alszik is. Nem birom becsapni a vizzel, teával. A cumit pedig sosem vette a szájába. Ugyhogy nekem marad az ébredés, majd cici, pici alvás.

Kitartás! Reménykedj, hogy egyszer majd elhagyja az éjszakázást.

Üdv.

2008. dec. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi 5 hósak vagyunk és ugyanez a helyzet nálunk is. Engem is aggaszt a dolog, de hát ennek ellenére én is felkelek és cicizik a kisfiam, ha aludni akarunk éjjel akkor muszáj adni neki, mert már próbálkoztam én is mindennel, de csak hosszú sirás lett a vége. Egy mód van a KITARTÁS és TÜRELEM, ami tudom tapasztalatból, hogy néha elfogy, de ez van. Értük MINDENT. :-)
2008. dec. 2. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik nem egyedi a problémám.

Kitartás nektek is anyucik!

2008. dec. 2. 17:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!