Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányomnak folyása van....

A lányomnak folyása van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
26 hónapos, szobatiszta. Nem fürdöttünk soha együtt, strandon nem volt még, zuhanyoztatni szoktam, kakival vigyázunk, viszont most enyhe folyása van (halványan sárgás). Az egyetlen probléma az vele, hogy nagyon ritkán pisil. 4 órát is kibír pisilés nélkül. Valahogy "nem ér rá" pisilni hiába noszogatom. Inni iszik rendesen. Két napja látok foltot a bugyiján, délutánra lesz olyan.
2010. aug. 14. 21:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
28%

Még egyszer az elsö vagyok: azért vagyok itt többek közt, mert van, aki a kérdéseire választ vár - és nem bunkó módon reagál. HA ITT CSAK olyanok lennének, akiknek fogalma sincs a gyerekekröl/gyereknevelésröl, akkor ki adna válaszat? Akkor csak "vak vezet világtalant" jellegü hülyeségek lennének a válaszok.

Más kérdés, hogy mindenkinek joga is van itt lenni, szerencsére nem kell a butáktól engedély rá.

2010. aug. 15. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

OFF: Én annyira jókat röhögök azon, hogy, egymás számára vadidegen emberek mennyire kiakadnak a másik véleményén. Vicces, amikor osztják egymás. Mert ugye xy beszólt. :)))))))


Kedves kérdező! Kamillateés ülőfürdővel próbálkozhatsz, amíg orvos nem látja. Valószínűleg egy enyhe fertőzés. Minden jót! Gyógyuljatok meg!

2010. aug. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm az építő jellegű válaszokat!
2010. aug. 15. 14:38
 14/18 anonim ***** válasza:
szia.lehet, hogy fura lesz,amit írok, de tényleg csak a jó szándék vezérel.Próbáld meg esetleg megfigyelni, hogyan játszik a Kislány, nem -e esetleg piszkosabb kézzel nyúl a puncijához,illetve nézd meg neki,hogy nem-e dörzsölt vagy dugott oda valamilyen tárgyat, játékot. Mert ugye mindennel játszanak, most kezdi felismerni a testét is.
2010. aug. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk a Frezyderm intim segítség nevű csodaszer vált be, bár nem tudom, hogy a Te lányodnak mitől lehet folyása, nekünk strandolás után jelentkezett, valószínű felfázhatott. Gyógyszertárban ajánlotta nekünk a patikus, és tényleg két-három nap alatt rendbe jött, és nem is jelentkezett azóta. (Mondjuk az igaz, hogy strandon sem voltunk... :) ) Állítólag lehet rendelni neten is, bár én még nem néztem. Gyors javulást nektek!
2010. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Talán még olyan oka is lehet, hogy úgy fürdött a kádban, hogy nem mostátok ki előtte, így bármilyen fertőzés elérhette...

Jobbulást!

2010. aug. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Sikerült eljutni orvoshoz?mit mondott?vagy javult a helyzet?kérlek ird meg és hogy mitöl volt ez nála!!Kiváncsi vagyok hogy egy ilyen kicsi mit és mitöl kaphat el.


Köszi(az egyik korábbi válaszoló)

2010. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Elmúlt a folyás, nem kellett orvoshoz sem vinni. Valszeg az volt amit gyanítottam, hogy nagyon ritkán pisilt. Most ha pisil kap szőlőcukrot (sajnos csak ezzel tudtam motiválni), azóta semmi gond nincs. Lehet nem is folyás volt, csak valami vizeletcsöpögés mert nem ért rá pisilni...
2010. aug. 21. 07:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!