Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A lányomnak folyása van....

A lányomnak folyása van. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
26 hónapos, szobatiszta. Nem fürdöttünk soha együtt, strandon nem volt még, zuhanyoztatni szoktam, kakival vigyázunk, viszont most enyhe folyása van (halványan sárgás). Az egyetlen probléma az vele, hogy nagyon ritkán pisil. 4 órát is kibír pisilés nélkül. Valahogy "nem ér rá" pisilni hiába noszogatom. Inni iszik rendesen. Két napja látok foltot a bugyiján, délutánra lesz olyan.
2010. aug. 14. 21:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
46%
Mi lenne, ha egy ORVOST kérdeznél meg? Itt honnan tudjuk kitalálni?
2010. aug. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Fertőzést akár a homokozóban is összeszedhet, ha pl. vékonyka bugyi+ kisnadrág van rajta.

Szerintem vidd el orvoshoz, az a biztos. (Esetleg telefonon kérdezd meg tőle, hogy mi a teendő)

Ha nem panaszkodik semmilyen fájdalomra, csípő vagy egyéb rossz érzésre, akkor nem lehet olyan nagy a baj, de azért jó utána járni.

2010. aug. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló! Köszönöm a tenyérbemászó stílusodat! Azért írtam ki ide a kérdést hátha olyan anyuka válaszol majd aki már találkozott ezzel a problémával... Másrészt nagyhirtelen nem tudtam leakasztani egy gyereknőgyógyászt a szögről és sajnos nem tudtam megkérdezni. Ügyeletre meg ezzel a problémával nem vinném ha nem bánod. Szóval kímélj meg az okoskodásodtól és ha van valami tudás is a szavaid mögött akkor válaszolgass!!!!
2010. aug. 14. 21:58
 4/18 A kérdező kommentje:

21:55

Köszönöm a válaszodat! Itthon szokott csak homokozni, de csak kicsi homokozónk van, úgyhogy beleülni nem szokott.

2010. aug. 14. 22:00
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

Az elsö vagyok mégegyszer: mivel már négy gyereket felneveltem, ezért tudom, hogy ilyen esetben egy két éves gyereket orvoshoz kell vinni - nem pedig az interneten kérdezgetni, hogy mi lehet.

Mivel ilyen tüneteket sok minden okozhat, ezért távdiagnózis nem lehetséges.


De ha te ennyire bunkón reagálsz, akkor nem érdemled meg, hogy egyáltalán foglalkozzon veled valaki.

2010. aug. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Mint mi nők,akárhol elkaphatta.

nekem a doki olyat is mondott ha pl a wc papír leesik a földre,visszateszed,és utána használja valaki attol is el lehet bármit kapni(de akár otthon is,hisz nem steril a kő)


de leeht csak felfázott kicsit a lányod nem?

2010. aug. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

22:04


Hát a felfázás az lehet, mert minap reggel tiszta pisi volt mikor ébresztettem... Nem ébredt föl szegény annyira bealudt, pedig már tiszta hideg volt a teste a pisis ruha alatt.

2010. aug. 14. 22:07
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem viszket vagy csíp a puncija?
2010. aug. 15. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Első válaszolónak!

Ha négy gyereket felneveltél és te olyan profi vagy, akkor miért lógsz ezen az oldalon????!!

2010. aug. 15. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem viszket és nem csíp neki, a folyásnak sincs semmi szaga, csak ilyen vízszerű.
2010. aug. 15. 07:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!