Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen zöldségeket, gyümölcsök...

Milyen zöldségeket, gyümölcsöket tesztek el télire a babátoknak?

Figyelt kérdés

Hogyan rakjátok el a fagyasztóba, megfőzitek, vagy nyersen.

Ötleteket várok.

Köszönöm!


2010. aug. 14. 10:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia,mi szerencsések vagyunk,mert párom és családja őstermelők,így szoktam lefagyasztani szilvát,őszibarackot,meggyet,cseresznyét,szoktam elrakni borsót,babot,ezeket mind a fagyasztóba teszem.Anyósom szokott készíteni nekünk barack kompótot és lekvárokat is.Ezen kívül sütőtököt szoktam fagyasztani,simán meghámozom,kibelezem és lekockázom,télen pedig csak pár kockát előveszek és megfőzöm,turmixolom a babának almával,krumplival keverve.Sima főzőtököt is szoktam elrakni mélyhűtőbe.Spenót mindig van a kertbe és sóska is,ezt ilyenkor csak leszedem,de a spenótot fagyasztani is szoktam mégpedig úgy,hogy megmosom,leforrázom vízbe és utána ledarálom,ezt kis műanyag ételtárolóba fagyasztom és télen csak előveszem,rántást készítek és kész is a finom kaja.Répát is termelnek,ezt megpucolom és lefagyasztom.Hirtelen ennyi jutott az eszembe.
2010. aug. 14. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Semmiylet, egyrész lusta vagyok az ilyenhez, másrászt kicsi a mélyhűtő.
2010. aug. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az én fagyasztóm már tele van, igaz, hogy nem csak a baba cuccaival, hanem a sajátjainkkal is. Van zöldbab, padlizsán, kukorica (megfőzve, lehántva), cékla (főzve, hámozva, darabolva), főzőtök (nyersen, hámozva, darabolva), spenót (forrázva), sóska (forrázva), szilva (magozva, héjastól), volt meggy (magozva, héjastól), de azt már megette. Kb. ennyi.
2010. aug. 14. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!